Sosyal Medya

KARADENİZ

Rize'nin yeni başkanı Rahmi Metin'den ilk açıklama

Rize'nin yeni Belediye Başkanı Rahmi Metin'den ilk açıklama.

Rize'nin yeni Belediye Başkanı Rahmi Metin, "Rize'nin her noktasına eşit mesafedeyiz. Hizmet yolunda herkese eşit mesafede olacağız" dedi.

Rize Belediye Başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı Rahmi Metin kazandı. Metin, yaptığı açıklamada, Rize'de resmi olmayan sonuçlara göre yarışın tamamlandığını belirtti.
 
Halkın gösterdiği teveccüh ile belediye başkanı seçildiğini ifade eden Metin, "Bize oy veren, vermeyen, sandığa giden herkese teşekkür ediyorum. Demokratik haklarını kullanarak tercihlerini yaptılar. Görevimizin zorluğunun bilincindeyiz. Rize'nin her noktasına eşit mesafedeyiz. Hizmet yolunda herkese eşit mesafede olacağız." dedi.
 
Rize'nin her noktasını bildiklerini aktaran Metin, şehrin çehresini değiştirmek için vakit kaybetmeden işe koyulacaklarını, yapımına başlanan çalışmaların kısa sürede tamamlanması için var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.
 
Metin, kesinleşen sonuçların ardından daha geniş değerlendirme yapacaklarını kaydetti.

1 Yorum

  1. dogurucu

    Nisan 02, 2019 Salı 12:46

    Bir Rizeli olarak geçmiş dönemdeki eski belediye başkanı gibi yüksek zümrede oturup halkın arasına karışmayan başka istemiyoruz derdimizle dertlenen bu yüke bu derde omuz veren candan biri olmanızı istiyorum

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.