Sosyal Medya

KARADENİZ

Rize yeni marketine kavuştu

Rize Salarha yolu üzeri Dörtyol mevkiinde yaklaşık  5 yıldır hizmet veren Serra Gross market “seç market” kurumsal yapı çatısı altına girerek Serra Gross Seç Market olarak faaliyet göstermeye başladı. Açılış töreninde Muradiye Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı, Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Sarı, Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara, Bazı Kurum Amirleri ve vatandaşlar yer aldı.
 
 Seç marketin kurumsal bir firma olduğunu ve ürünlerin direk üreticiden halka sunulduğu bir sistem olduğu için fiyatlarımızın diğer marketlere nazaran daha uygun olduğunu belirten Serra Gross Seç Market ortaklarından Yunus İbuk yakında hizmete başlanacak olan internet üzerinden alışveriş hizmetinde belirli bölgelere belirli günlerde anlık servis koyup bir ekmek bile sipariş edilirse müşterilerimizin kapısına kadar göndereceğiz dedi.
 
Serra Gross Seç Market ortaklarından Mehmet Ali Köse ise 5000 çeşit ürün ile insanların Salarha vadisinden Rize Merkeze alışveriş için gitmelerine gerek kalmayacağını, aradıkları tüm ürünleri ve markaları bulabileceklerini  şarküteriden manava hediyelik eşyadan kırtasiyeye temizlik ürünlerinden kozmetik ürünlere kadar aradıkları her şeyi marketimizde günlük ve taze olarak bulabileceklerini belirterek Serra Gross Seç Marketin 07:00-23:00 saatleri arasında hizmet verdiğini belirtti.
 
Sözlerini temel ilkemiz müşterilerimize güler yüzlü, daha ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktır diye sonlandıran Mehmet Ali Köse bölgemiz için hayırlı olsun dedi.
Adres: Dereüstü mah. İçmeler cad. No:66 Dörtyol Merkez/RİZE 
 
 
 

6 Yorum

 1. Uğur

  Nisan 02, 2019 Salı 23:21

  Köye çıkarken bundan sonra burdan alışveriş yapacağız demektir.

 2. ümit

  Nisan 02, 2019 Salı 23:18

  Dörtyol için harika bir yatırım olmuş ve fiyatlar çok uygun merkezden buraya alışverişe geliyorum şahsen

 3. İbrahim Nur

  Nisan 01, 2019 Pazartesi 22:12

  Salarha deresinde geç kalinmiş bir yatırım tüm belde yaşayanlarına hayırlı olsun

 4. canali

  Nisan 01, 2019 Pazartesi 22:06

  Dereye market mi geldi?

 5. YUSUF

  Nisan 01, 2019 Pazartesi 19:32

  SALARHA VADİSİNE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİMİZLE...

 6. Hasan

  Nisan 01, 2019 Pazartesi 19:19

  Hayırlı olsun deremize boyle bir marketin gelmesi

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.