Sosyal Medya

POLİTİKA

Metin Külünk: Ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz

İstanbul'daki seçimlerden hile yapıldığını söyleyen AK Parti eski İstanbul milletvekili Metin Külünk, 'Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz.' uyarısında bulundu.

AK Parti eski İstanbul milletvekili Külünk, 31 Mart seçimlerindeki oy kaydırma skandalı ve geçersiz oylar hakkında açıklama yaptı.
 
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Metin Külünk AK Parti'nin yetkili organlarının konuyla ilgili çalışma yaptıklarını ifade ederek "Milletimizin hangi partiye oy vermiş olursa olsun bir oyu zayi olmayacaktır." dedi.
 
"CİDDİ BİR FETÖ OPERASYONU İLE KARŞI KARŞIYA OLABİLİRİZ"
 
Külünk, oy kaydırma skandalıyla ilgili "Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" uyarısında bulundu.
 
YSK'da tüm partilerin temsil edildiğine dikkat çeken Külünk, itiraz süreçlerinin devam ettiğini hatırlattı. Yaptığı paylaşımlarda sağduyu çağrısı yapan Külünk, sosyal medya ve diğer mecralar üzerinden yapılan açıklamalara itibar etmeyerek YSK'nın yaptığı açıklamaları belirtmek gerektiğini belirtti.
 
"Ülkemizi birileri kaos ortamına çekmek istemektedir" diyen Külünk, Türkiye aleyhinde operasyonlara karşı dikkatli olma çağrısı yaptı.

3 Yorum

 1. Hakan

  Nisan 03, 2019 Çarşamba 13:59

  Burada sadece akıl sağlığı bozuk olanların yorumu ve haberleri yazılıyor galiba herkes istediği yorumları yazabilmeli buna müsaade edilmeli bakıyorum sadece AKP taraftarlarının yazdıklarına ve AKP nin millete tutturduğu hikayelerin yazılmasına müsaade ediliyor bu kadar taraflı olamaz gazeteciler veya gazetecilik adı altında ortalıkta dolaşanlar.

 2. Tezat

  Nisan 03, 2019 Çarşamba 09:33

  Külünk, oy kaydırma skandalıyla ilgili "Ülke olarak ciddi bir FETÖ operasyonu ile karşı karşıya olabiliriz" uyarısında bulundu. Diyor haberde de bu sırada Ak Parti sandık görevlisi neredeydi? Oyuna sahip çıkamayanlara ülkeyi teslim etmek !! Benim oyuma sahip çıkamayan görevli idareci kolluk kuvvetleri onlara emir veren herkesten şikayetçi olmak istiyorum ama hangi merciye??

 3. fipek53

  Nisan 03, 2019 Çarşamba 00:00

  Utanç duyulacak bir durum.chp tam birpanik halinde.Oyların sayılmasına karşı duruş göstermek suçlluğun bir planın var olduğunu gösteriyor.Bu chp ülkenin huzursuzluk yaratmak için herşeyi yapıyor ve yaparda.Çok dikkatli olmak lazım.Bunlar sayım sonucu istnbulu kaybederlerse gezi gibi bir provaksyon peşinde olabilirler.Hatta dış güçler bunları kullanabilir.Herkes dikkatli olması lazım.Bence binali bey kazanmıştır.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.