Sosyal Medya

KARADENİZ

Yüzde 72'lik Bir Oy Oranıyla Türkiye Birincisi Olduk"

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti'den Rize Belediye Başkanı seçilen Rahmi Metin, yüzde 72,71'lik bir oy oranıyla Türkiye birincisi olarak çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti'den Rize Belediye Başkanı seçilen Rahmi Metin, yüzde 72,71'lik bir oy oranıyla Türkiye birincisi olarak çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.
 
Metin, yazılı açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle yaklaşık 4 ay önce adaylığın kendilerine layık görüldüğünü anımsattı.
 
Rize Belediye Başkan adaylığı süresince bütün Rizelilierin büyük desteği olduğunu vurgulayan Metin, "Yüzde 72,71'lik bir oy oranıyla Türkiye birincisi olarak çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz.
Bu kutlu vazifeyi ifa ederken adaylığımın açıklandığı günden bu güne kadar gerek teşkilatımızın değişik kademelerinde görev alan vefakar yol arkadaşlarımızdan, gerekse şehrimizin her kesiminden, siz değerli halkımızdan gördüğümüz güven ve destek en büyük gücümüz olacaktır." ifadelerini kullandı.
 
Metin, üzerilerindeki bu sorumluluğun bilinciyle çalışmaya başlayacaklarını anlatarak şunları kaydetti: 
 
"Çalışma arkadaşlarımızla birlikte şehrimizdeki bütün kesimlerin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışacağız.
Bizlere yakışır bir şekilde el birliği ve dahası gönül birliği ile değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin şehrin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir."

4 Yorum

 1. Akepesiz rizeli

  Nisan 06, 2019 Cumartesi 21:30

  Bir de gurur duyuyorsunuz. Bu bizim için bir utanç kaynağı. Bayılıyorsunuz mafyaya ayakçı olmaya. Olan Rizeme oluyor. Bir doğası vardı güzel olan onu da yok ettiniz.

 2. osman ÇILINGIROĜLU

  Nisan 04, 2019 Perşembe 09:32

  osman ÇĪLĪNGĪROĜLU selam metin başkan rizemizi oylarimizla türkīye birincisi yaptik eeeeer şiimdi sira sizde çok önemli belediyemizin vatandaş için oto park sorununa en hizli en kisa zamanda çozum getirilmesi lazim ak parti ayirim yapmadan gençliĝe iş imkani saĝlamasi lazim boyle devam ederse gelecek iyi görunmuyor başarilar dileriz tüm rizeye ve rizeliye hayirli olsun

 3. HÜLYA YIL

  Nisan 03, 2019 Çarşamba 09:43

  Rahmi bey, millet oyu sana değil reise verdi, dersde verdi 4 ilçeyi kaybettiniz

 4. Nazım GÜREL

  Nisan 03, 2019 Çarşamba 08:32

  Sayın editör bu başlığın yanında benzine zam yazıyor bu 72 oranının etkisi oldumu.Bir dahaki seçimde % 100'e tamalamak gerekir.Rizeliyede bu yakışır.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.