Sosyal Medya

KARADENİZ

Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırı sonrası ilk görüntüsü

Ankara Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu zırhlı araçla mahalleden çıkartıldıktan sonra görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından saldırıya uğradı. Güvenlik güçleri, Kılıçdaroğlu'nu çevredeki bir eve götürdü, ardından bu evden zırhlı araçla çıkarılan CHP Lideri Genel Merkez'e geçti.
 
Burada Rizeli olan Prof. Dr. Mehmet Haberal ziyaret etti.
 
SALDIRI SONRASI GÖRÜNTÜLENDİ
Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'ya Genel Merkez'e geçerken yolda zırhlı araçtan inip kendi aracına geçti. O anlar kameralara yansıdı.
 
İLK AÇIKLAMASI
Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Merkez'e ulaştıktan sonra yaptığı açıklamada ise; "Üzüntüm şehide yapılan saygısızlığadır." açıklamasını yaptı.
 

4 Yorum

 1. mazlum

  Nisan 29, 2019 Pazartesi 22:50

  Bazı kişiler burada, yorum yapacağım diye hala toplumu provake ediyor. yalan gerçeği yansıtmayan şeyler yazıyor. Akkuzuluk köyünden tarihinde iki şehit vermiş.yaptığımız araştırmada öğrendik. 1994 yılında ilk şehid. şimdikide 2. şehid. Ama sahtekar provakatör köyden 70 şehid var diyor. yalan konuşuyor.millet elbette bunları görüyor, Milleti kimse kandıramaz. Yıldıramaz.

 2. dalgalar

  Nisan 29, 2019 Pazartesi 22:11

  Arrov adı ile yazı yazan bu şahıs hakkında, " SUÇ VE SUÇLUYU ÖVME " ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcılarının, harekete geçerek işlem başlatmasını talep ediyor ve takipçisi olacağımı açıklıyorum.

 3. Arrow

  Nisan 23, 2019 Salı 23:14

  O koy 70 sehit vermis 70 her aileden Sehit var gidip hdpkk lilara saldirmiyorlar kurtlere laf etmiyorlar sadece devletlerini bayraklarini milletini seviyorlar peki ya sen ypg ye terorist degiller diyosun hdp ile beraber yuruyorsun ulkeyi karistiriyorsun vekillerin pkk cenazelerinde agliyor il baskanin Sehitlere hakaret ediyor neden olduklerini bilinmeyen insanlari artik kutsamayin diyor ve sen kalkip ona tek kelime etmiyosun ve kalkip Sehit cenazesine gidiyorsun Artvindeki pkk saldirisi senin oyunun ordaki Sehitte senin elin var hesabini vereceksin o ayri konu oraya gidip bu kadar tepkiyle ordan cikman mucize idi provake icin gittin gitme kardesim pkk ile birlik olabilirsin destekleyebilirsin eyvalla tarafini sectin ama oynama insanlari salak yerine koyma sabirlarini deneme

 4. Metehan

  Nisan 22, 2019 Pazartesi 00:45

  Bu gibi saldırılar,ayıptır... Ayıbı bilen böyle bir eylem yapmazdıya. CHP lı olmamıza rağmen,bu yam yam saldırıyı telin ediyoruz. Almanya

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.