Sosyal Medya

RİZE

Rize'de hakimden ilginç ceza!

Rize'nin Kalkandere ilçesinde köpek yavrusunu dereye atan belediye temizlik personeline "hayvanlara bakma" görevi verildi.

Kalkandere Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, köpek yavrusunun dereye atılması ile ilgili temizlik görevlisine para cezası verildiği hatırlatıldı.
 
 
Belediye Başkanı Kenan Yıldırım'ın olayı gerçekleştiren temizlik görevlisini sokak hayvanları sevgisi aşılamak amacıyla ilçedeki sokak hayvanlarının bakım ve beslenme işlerini yapmakla görevlendirdiği anlatılan açıklamada, ilçenin adının böyle bir olayla kamuoyunda yer alması nedeniyle tüm vatandaşlardan ve hayvanseverlerden özür dilendi. 
 
Rize'nin Kalkandere ilçesinde geçen ay köpek yavrusunu faraşa koyarak demir bariyerler üzerinden dereye fırlatan belediye temizlik personeli hakkında yasal işlem yapılmıştı.

  • Rize'de hakimden ilginç ceza!

  • Rize'de hakimden ilginç ceza!

1 Yorum

  1. yeliz

    Temmuz 20, 2019 Cumartesi 10:42

    ona nasıl emanet edilir o yavrucaklar, bide eline almış seviyor gibi yapıyor, sahte, yapmacık gösteriş... bide haberi yazarken ceza diye yazmışsınız, o yavrucakları beslemek mi ceza, olsa olsa dört ayak üstüne düşüp ödül almak oldu onun için, öfkem dinmiyor bu vicdansıza, ne yaparsa yapsın, o görüntüler hafızadan silinmiyor. Rabbim o dereye attığı köpeğin havlamasına muhtaç etsin onu...

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.