Sosyal Medya

GÜNDEM

K.Maraş Belediye Başkanı'nın sözlerine Trabzonlular kızdı

Kahramanmaraş'ın AK Partili Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Trabzonlu bir kadına "Sizi biz Müslüman yaptık" dedi. Tepkiler üzerine özür diledi, helallik istedi.

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, çarşıda esnafı gezerken Trabzonlu bir kadınla karşılaştı. Kadınla konuşurken söylediği sözler ise oldukça tepki çekti.
 
"SİZİ BİZ MÜSLÜMAN YAPTIK"
Güngör, Trabzonluları kastederek "Sizi biz Müslüman yaptık." dedi. Kadın ise; "O ne demek şimdi?" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.
 
"HELALLİK DİLİYORUM"
Kahramanmaraş Belediye Başkanı, bu sözlerinin tepki çekmesi üzerine Twitter hesabından bir açıklama yaptı.
 
Hayrettin Güngör; "Şaka ve espri mahiyetli ifadelerim çarpıtıldı." dedi. Trabzonlulardan özür diledi, haklarını helal etmelerini istedi.
 

3 Yorum

 1. İrfan

  Kasım 17, 2019 Pazar 09:23

  https://www.trabzonof.com/ofa-islamiyeti-yayan-marasli-alimler/ Biraz araştırın lütfen.....!!!???

 2. YÜCE MİLLET

  Kasım 16, 2019 Cumartesi 11:42

  Sen kimsin be adam ? İslamiyet düşmanı din tüccarı biat etmiş zavallı değilsen ya nesin ? Müslüman halkı bölmek parçalamak için deniz aşırı bir ülkeden gönderilmiş bir ajanmısın? Kimliğini yüce millet biliyor. Kime hizmet ettiğini de biliyor.BU MİLLET GÜN GELİR ELBETTE HESABINI SORACAKTIR. Özür dilemen kirliliğini asla temizlemez.

 3. UMUT

  Kasım 16, 2019 Cumartesi 09:48

  Tepki gelmese yandaki yalaka tayfa aynen onaylayıp oyle devam edeceklerdi doğru . bu tarz dusuncedekı ınsanlar makam mevkii sahibi birde çok yazık

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.