Sosyal Medya

YAŞAM

Kazım Koyuncu'nun ailesi Volkan Konak'a ateş püskürdü...

Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Hüseyin Koyuncu, Volkan Konak'ın katıldığı programda kardeşi ile ilgili söylediği sözlere tepki gösterdi.

Sunay Akın ile "İşte O Çocuk" programına konuk olan Volkan Konak, Kazım Koyuncu ile Pazar'da tanıştığını ve daha sonra dostluklarını geliştirdiklerini söyledi.
 
Kazım Koyuncu'ya "Doktora niye gitmedin" diye sorduğunu ve Koyuncu'nun kendisine "Para vardı da mı doktora gitmedik" cevabı verdiğini söyledi.
 
Konak'a Koyuncu'nun Ağabeyi Hüseyin Koyuncu tepki gösterdi.
 
Hüseyin Koyuncu, Konak'ın konuşmasında yanlış ve olmadık sözler sarf ettiğini iddia ederek, "Kazım Liseyi Rize Pazar'da değil, Artvin Hopa'da okudu. Konak'ın sinirliyim. esiyorum. gürlüyorum, kafamdan aşağı öksürüyor. Yürü git dedim. Verem misin nesin? sözleri çok nahoştur. Kazım duracağı geri bilir. Sözde Kazım hastalandığında Volkan Konak'a 'Para vardı da doktora mı gitmedik' demişmiş. Bu söylev asla gerçeği yansıtmıyor. Kazım'ı anlatırken lütfen söylemlere dikkat edelim. Kazım büyük bir değerdir. Hayatı parayla endekslenemez. Ailesi olarak aslı astarı olmayan söylevlere çok üzüldük. Demek ki Kazım’ı gerçekten tanıyamamışsınız. Onun acısını derinden yaşarken bu durum bizi üzmüştür." şeklinde konuştu.

3 Yorum

 1. Mapavrili

  Ocak 09, 2021 Cumartesi 18:27

  Karadenizin yüz karası

 2. öz karadenızlı

  Mart 16, 2020 Pazartesi 16:32

  bunun zıhnıyetı bozuk olduğu gıbı hayatıda yalan karadenızın yüz karası böyle olduğunu bızde bılenekadar hepımızı yanıtmış

 3. PAZARLI

  Mart 06, 2020 Cuma 00:07

  ZİHNİYET BOZUK OLUNCA, ARKADAŞ, MANEVİYAT, DÜRÜSTLÜK DİNLEMİYOR, HER ŞEYİ İSTİSMAR EDER, HER ŞEYİ UYDURUR.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.