Sosyal Medya

GÜNDEM

Ünlü sunucudan iki kötü haber!

Ünlü sunucudan iki kötü haber! Korona virüs tedavisi gören Burak Akkul, yoğun bakıma kaldırıldı.

Tedavisine uyku halinde devam edilecek. Korona etkisinden kurtulmak üzere olan Seda Akkul ise eşine üzülüp tüm gece sinir krizi yaşadığı için tekrar rahatsızlanıp karantinaya alındı.

BURAK AKKUL KİMDİR?
 
Mizah Yazarı Burak Akkul Teve2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli program'da ülkeleri seyahat etmekte ve hangi otel daha iyi, ne nerede yenir gibi bir çok sorunun cevabını vermektedir.
 
Lise döneminde karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile sıra arkadaşı olduğunu belirten Burak Akkul Komikaze'nin isim babasıdır. Ayrıca Çılgın Bediş'in bir kaç sezon yazarlığını, ayrıca Pilastip Show, Beyaz Show, Okan Bayülgen, Cem Özer, Metin Uca ve Mesut Yar'ın sundukları şov programlarının metin yazarlığını yapmıştır.
 
 

 
20 yılın üzerinde bu sektörde yer almaktadır. Eşi Seda Akkul Çok Gezenti programının hem kameramanlığını hemde seyahat ve hayat arkadaşlığını sürdürmektedir.
 
Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar, Hayat Sen Değilsin, Türkçe Aşk Laçkadır ve Hayattan Çok Çektim.
 
1972 doğumludur. Profesyonel yazarlık hayatına Güneş Gazetesi ile adım atmış, aslen Kırklareli'de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.