Sosyal Medya

RİZE

Rize'deki alışveriş merkezi ne zaman açılacak?

Rize'de yapımı süren ve Nisan ayında açılması planlanan ŞİMAL AVM'nin açılış tarihi Koronavirüs salgını nedeniyle Eylül ayına ertelendi.

Rize'de yapımı süren ve Nisan ayında açılması planlanan ŞİMAL AVM'nin açılış tarihi Koronavirüs salgını nedeniyle Eylül ayına ertelendi.
 
Alınan bilgilere göre Rize Yatırım A.Ş. tarafından yapımı gerçekleştirilen ve 17 Nisan tarihinde resmi açılışının yapılması planlanan Rize Şimal AVM'nin açılış tarihi, tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle 04 Eylül 2020 tarihine ertelendi.
 
Rize Yatırım A.Ş. tarafından AVM içinde yer alacak olan firmalara yönelik yapılan açıklamada AVM'nin yüzde 92 oranında yapımının tamamlandığı ve açılışı için hiçbir engelin bulunmadığı ifade edilirken, ancak küresel risk haline gelen Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında resmi açılışın 04 Eylül Cuma gününe ertelendiği duyuruldu.
 
Aksi bir gelişme yaşanmadığı taktirde AVM içinde yer alacak firmalara yer tesliminin 29 Mayıs tarihinden itibaren devam edeceği belirtildi.
 
 

RİZE'DEN MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFA TIKLAYIN

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.