Sosyal Medya

RİZE

Koronavirüs taşıyan kişi İstanbul'dan kaçarak Rize'ye geldi!

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan ve İstanbul'daki evinde karantinada kalması söylenen bir vatandaş, kaçarak geldiği Rize Fındıklı'da tüm binanın karantinaya alınmasına neden oldu.

İNSANLARIN HAYATINI TEHLİKEYE ATTI!

İstanbul'daki karantinadan kaçıp Rize'nin Fındıklı ilçesine gelen vatandaş, oturduğu binanın karantinaya alınmasına sebep oldu.

TESTİ POZİTİF ÇIKMASINA RAĞMEN RİZE'YE GELDİ

Alınan bilgilere göre K.E.'nin İstanbul'da koronavirüs testi pozitif çıkmasının ardından evinde karantinada kalması istendi.

RAHAT DURMADI KOŞTU GELDİ RİZE'YE!

Test sonucu pozitif çıkmasına rağmen evde kalmayarak taksi ile Rize'ye geldiği öğrenilen şahsın İstanbul'da olmadığı anlaşılınca güvenlik ekipleri harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda şahıs Fındıklı ilçesindeki evinde yakalandı.

BU NASIL SORUMSUZLUK! 

Testi pozitif çıktığını bilmesine rağmen K.E.'nin Rize'de bir çok akrabasıyla da temasa geçtiği öğrenilirken, şahsın temasa geçtiği herkese test yapılacağı ve oturduğu binanın da karantinaya alındığı öğrenildi.

2 Yorum

  1. Mnç

    Nisan 06, 2020 Pazartesi 09:54

    Bu adamı kasten adam öldürmeye teşebbüsden yargılayacaksın bu nasıl bir gevşekliktir

  2. volkan armagan

    Nisan 06, 2020 Pazartesi 00:48

    Saygı değer Fındıklı’lı hemşerilerim; Bu yazın hazin bir şekilde mobilya mağazasında, yüksekten düşmesi sonucu, eşimin vefat etmesinden sebep, tüm aile bireyleri olarak ağır bir travma geçirdik. Bu üzüntü, tansiyon hastası olmamında etkisinden sebep İstanbuldaki evimde bayıldım. 112 ACİL beni alıp hastaneye götürdü. Sabaha kadar müşade altında kaldım. Beni hastaneden bir bulgu olmaması sebebi ile ilaç yazıp taburcu ettiler. 4-5 gün evimde kaldıktan sonra tekrardan hastaneye gittim ve yine 2 günde hastanede müşade altında tutuldum. Taburcu edilmem sonrasında evime geldim. Eşimi kaybetmem ve yaşamış oluğum bu durumlardan dolayı psikolojik travma yaşadım, bu nedenden memleketime gitmek istedim. Ayrıca, 31.03.2020 tarihinde eşimin vefatı ile alakalı mahkemeyede katılmak istedim, ancak ben buraya geldikten çok sonra tüm duruşmalardan iptal edilmiştir. Hastanede kaldığım süre zarfında şahsıma “POZİTİF” olduğuma dair herhangi bir bilgi aktarımında bulunmamışlardır. 17 gün sonra Rize/Fındıklı ilçesindeki evime Polis ekipleri gelip “POZİTİF” olduğumu söylediler. Pozitif olduğumu bilsem, oğullarım ve gelinimi ile birlikte arabayla seyahat edip, hem kendimin hemde onların hayatlarını tehlikeye atar mıydım ? Bilinçli bir insan olduğum kanaatindeyim, tüm çevremde beni bu şekilde bilir. Bilinçsiz ve aslı olmayan haber yapanları ALLAH’a havale ediyorum. Ayrıca, yine bilinçsizce küfür edip argo kelime kullananlar, beni hedef gösterip gururum ile oynayanlar, aşağılayanlar, bu yaptıklarının hesabını yasal yollar ile vereceklerdir. Yaşatılmış olan bu durumdan dolayı şahsım adına herkesten özür dilerim. Sevgi ve saygılarımla. Kazım Ersoy tam anlamıyla aydınlanmadan yargısız ınfaz yapmayalım yınede bı ıhmalı kastı varsa devlet cezasını verır esını yenı kaybetmıs bırıne kufurler hakaretler edılıyor ayıptır rızelıye yakısmaz sag duyulu olalım

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.