Sosyal Medya

RİZE

Rize bir değerini kaybetti

Rize'de uzun zamandır Kardiyoloji bölümünde bir çok başarılı operasyonlara imza atan Prof.Dr.Turan Erdoğan hayatını kaybetti.

Uzun zamandır ilimizde kardiyoloji alanında büyük hizmetleri bulunan sadece tıbbi bilgi ve yeteneği değil; üstün insani vasıflarıyla da halkımızın ve sağlık camiasının gönlünde taht kuran çok kıymetli hocamız  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Turan Erdoğan’ı geçirdiği beyin kanaması sonucu kaybetmenin derin acısını ve üzüntüsünü yaşamaktayız. 
Kıymetli hocamız için yarın Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi önünde sağlık çalışanlarının katılacağı veda töreni düzenlenecektir.
 
Hocamızın Cenaze namazı ise 14 Ağustos 2020 Cuma günü (Yarın) ikindi namazına müteakip Trabzon İli Çaykara İlçesine bağlı Taşkıran Köyünde kılınacaktır. Merhumun cenazesi aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedilecektir.
 
Hakkın rahmetine kavuşan hocamıza Yüce Allah'tan Rahmet, Ailesine ve Yakınlarına Sabırlar diler, tüm sağlık camiasının başısağolsun.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.