Sosyal Medya

SPOR

Başkan, Alex de Souza'yı resmen açıkladı! Efsane, teknik direktör olarak dönüyor

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Yeni Malatyaspor'da başkan Adil Gevrek, Alex de Souza'nın adaylarından biri olduğunu söyledi. Henüz Alex ile görüşmediklerini dile getiren Gevrek, “Şartlarımızı kabul ederse takımın başına getirebiliriz” dedi.

Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayıran ve teknik direktör arayışlarını sürdüren Yeni Malatyaspor'dan Alex de Souza sürprizi.
 
"ALEX ADAYLARIMIZ ARASINDA, ŞARTLARIMIZI KABUL EDERSE TAKIMIN BAŞINA GETİRİRİZ"
 
Teknik direktör konusunda hata yapmak istemediklerini söyleyen Başkan Gevrek, "Aceleci davranarak yanlış karar vermek istemiyoruz. Başarıya hedefleyen, Yeni Malatyaspor ile birlikte gelişim sağlamayı amaçlayan bir isim düşünüyoruz. Alex de Souza adaylarımız arasında yer alıyor. Henüz kendisi ile görüşmedik. Fakat şartlarımızı kabul ederse takımın başına getirebiliriz." şeklinde konuştu.
 
6 YILDIR TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE GEÇİŞ YAPMADI
 
2004-2012 yılları arasında Fenerbahçe forma giyen Alex, 2015'te aktif futbolculuk kariyerini noktaladı. Son olarak Brezilya'nın Coritiba takımında forma giyen Alex, futbolculu bırakmasının üzerinde geçen 6 yılda teknik direktörlüğe geçiş yapmadı.
 
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.