Sosyal Medya

SPOR

Rizespor'u kim sabote ediyor?

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Marius Sumudica, maçın ilk dakikadan son dakikaya kadar kendilerinin kontrolünde olduğunu fakat bunun kazanmak için yeterli olmadığını söyledi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Marius Sumudica, maçın ilk dakikadan son dakikaya kadar kendilerinin kontrolünde olduğunu fakat bunun kazanmak için yeterli olmadığını söyledi.
 
Kontratak oynayan bir rakibe karşı oynadıklarını ve rakibin bu taktikle 2 gol bulduğunu belirten Sumudica, "Bir kere daha kornerden gol yedik. Sürekli aynı golleri yiyoruz. Maçtan önce bu pozisyonlara hazırlanıyoruz, hepsini konuşuyoruz tek tek. Oyuncularıma sürekli sorumluluk almalarını söylüyorum ama maalesef hep aynı golleri yiyoruz." dedi.
 
Takımla bir uyuşmazlık yaşadığını ve kulübün yararına bir karar alınması gerektiğini vurgulayan Sumudica, şunları kaydetti:
 
"Rizespor için her şeyi yaptığımı düşünüyorum. Bende stresten kaynaklı bir hastalık başladı. Kulüp başkanıyla bir toplantı yapmayı planlıyorum. Gelecek hafta takımımız bay geçecek. Takım hakkında hayırlı bir karar almamız gerekiyor. Belki kan değişimi takıma iyi gelebilir. Takımı ligde tutabilir belki. Bu takımla aramızda bir uyuşmazlık var, bunu hissediyorum.  Oyuncularıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum son dakikaya kadar çok iyi mücadele ettiler."
 
 
Kariyerinin son 20 senesinde ilk defa bir takımı çıkışa geçiremediği ifade eden Sumudica, şöyle konuştu:
 
"Bu beni gerçekten çok üzüyor. Kimseyi suçlamıyorum. Bu benim hatam. Devre arasında bu takımı almam bir hataydı. Rizespor taraftarlarından özür diliyorum. Bize güveniyorlardı. Ama bugün yol ayrımına geldiğimizi düşünüyorum. Uyuşmazlık var takımla aramızda. Yedek kulübesinde hayatımı kaybetmek istemiyorum."

3 Yorum

 1. Ahmet Öztürk

  Mart 04, 2021 Perşembe 16:11

  1.İnşallah Rize için hayırlısı Okan hocanın geri gelmesi 2.Başkan da suçlu tapancam yanımdan olsaydı sözleri bu hale getirir borcu olmuyan külüp buhalde olması çok çok üzücü.maçları seyretmek için herşeyi kapattım

 2. Fipek3

  Mart 04, 2021 Perşembe 11:29

  kimse kusura bakmasın hoca sahaya çıkıp top oynamıyor.yönetimin aldığı şu futbolculara bir bakın hepsi haşlamacı.çoğu sabotajcı bunları her sene bir araya getirip takım yapmak mücize ötesi bir şey.vahhh rizem vahhh küme yaklaştı.

 3. Fipek3

  Mart 04, 2021 Perşembe 11:23

  HEP HOCAYI SUÇLUYORUZDA HOCA SAHAYA ÇIKIP TOP OYNAMIYOR.ADAM GERÇEKLERİ GÖRDÜ ADETA BENİ BIRAKIN DİYOR.KULÜBÜ KİM SABOTE EDİYOR SORUSUNA HOCA DEĞİL.OYUNCULARIN İÇİNDE HİZİP OLANLAR,KALİTESİ OLMAYANLAR,YÖNETİMDEKİ BAZI ÜYELERİN DİSİPLİNSİZLİĞİ,BAŞKANIN HALKI DİKKATE ALMAMASI.YÖNETİMİN İSTEKLİ DEĞİLDE KERHEN TAKIMI YÖNETMESİ.BELKİ OYUNCULARDAN YÜKLÜ İDDA KUPONU YAPANLARMI VAR.YOKSA BU TAKIM NE ANKARAGÜCÜNE VE KAYSERİYE YENİLMEZ.KALECİMİZ MAŞALLAH HER ŞUTU YİYOR.DEMEKKİ KAFASI BAŞKA YERLERDE.BU KULÜP KÜME HATTINDA BOĞUŞUR.YÖNETİM HAKEM HATALARINA Bİ,LE SES ÇIKARAMIYOR.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.