Sosyal Medya

SPOR

Bülent Uygun Rizespor'a doğru

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da Kulüp Başkanı Hasan Kartal, teknik direktör Bülent Uygun ile görüşmelerinde önemli mesafe katettiklerini söyledi.
 
Kartal, Marius Sumudica ile beklenen başarıyı yakalayamadıklarını, karşılıklı anlaşarak yollarının ayrıldığını hatırlattı.
 
Teknik direktör arayışlarının devam ettiğini dile getiren Kartal, "Amacımız takıma dokunuşu ile pozitif enerji sağlayacak biri ile çalışmak. Bu konuda kendilerine güvendiğimiz bazı isimlerle görüştük. Hepsi ile çok sıcak görüşmelerimiz oldu. Teknik direktör arayışımızda Bülent Uygun hocamız ile önemli mesafe katettik. Yarın yapılacak görüşmeler ile çok büyük bir aksilik çıkmazsa anlaşma sağlayacağımızı düşünüyorum." dedi.
 
Bülent Uygun'un Rize kökenli olduğunu vurgulayan Kartal, "Hocamız şehri tanıyor. Biz de kendisine her türlü desteği vereceğiz. Yönetim olarak uyum içinde çalışan bir ekibiz. Hocamızın da takım içinde uyumu ve pozitif enerjiyi yakalayacağına yürekten inanıyoruz. Şimdi eleştiri zamanı değil. Elbette hataların farkındayız ama şimdi birlik olup yeniden ayağa kalkma ve yukarılara tırmanma zamanı." ifadelerini kullandı.

1 Yorum

  1. Askoroz

    Mart 06, 2021 Cumartesi 00:40

    BU ADAM DEĞİL RİZESPORA TEKNİK DREKTÖR OLMAK ADI BİLE ANILAMAZ. RİZESPOR BU GİBİ ÇAPULCULARA KALMADI. HASAN BAŞKANI TAKDİR EDENLERDENİM AMA VİZYONUNU BÜLENTE KADAR DÜŞÜRMESİ GERÇEKTEN DÜŞÜNDÜRÜCÜ.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.