Sosyal Medya

GÜNDEM

O vahşetin ardından anne konuştu!

Samsun'da, İbrahim Zarap'ın (27),sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi E.M.'nin (24) annesi Dursune M. yaşananları anlattı. Kızının durumunun iyi olduğunu söyleyen Dursune M., "Torunumun da durumu iyi ancak babasını artık görmek istemiyor. 'Babamı görürsem taş atarım, artık onu görmek istemiyorum' diyor" dedi

Samsun'da, cumartesi günü saat 21.00 sıralarında Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde Türkiye'nin kanını donduran bur olay meydana geldi.
 
İbrahim Zarap (27),kendisinde kalan kızları E.M.'yi teslim etmek için 3 sene önce boşandığı E.M. (24) ile ilçe meydanında bir araya geldi. Zarap, burada E.M.'ye tekme- tokat saldırdı.
 
ESKİ KOCA TUTUKLANDI
 
DHA'da yer alan habere göre Zarap'ın yere yığılan E.M.´ye tekme atmaya devam ettiği anlar da çevredeki evlerden birinde yaşayan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
 
Vatandaşların müdahale ettiği İbrahim Zarap, gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. E.M. ise ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne kaldırıldı. Adliyeye sevk edilen İbrahim Zarap, `kasten öldürmeye teşebbüs´ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.
 
 
"DAHA ÖNCE DE SOKAK ORTASINDA KIZIMA SALDIRDI"
 
Hastanede tedavisi devam eden kızı E.M.´nin yanından bir an olsun ayrılmayan Dursune M., "Çok şükür sağlık durumu iyiye gidiyor, tek tesellimiz de bu zaten. Ancak psikolojisi hiç iyi değil, zaman zaman ağlıyor. Kafasına darp aldığı için yüzü, gözü mor halde. Torunum annesinin ne durumda olduğunu biliyor, babasını artık görmek istemiyor ve annesinin hastanede olduğunu da biliyor.
 
"TORUNUMLA BABASINI HİÇ AYIRMADIK"
 
Zaten sadece çocuğu görmek istediği zaman bir araya geliyorlardı. Onun dışında bir ilişkileri yoktu, torunum babasına çok düşkündü, biz de onları hiç ayırmadık ve bazı şeylere göz yumduk. Ama artık görmek istemiyor, `babamı görürsem taş atarım, artık onu görmek istemiyorum´ diyor. İbrahim Zarap, huzursuz bir çocuktu, bir gün iyi, bir gün kötü oluyordu, ne yapacağı belli olmuyordu.
 
 
"UYUSAM BİLE TORUNUMUN SESİYLE UYANIYORUM"
 
İbrahim Zarap tutuklandığı için mutlu olduklarını ifade eden Dursune M, "Tüm yetkililer yanımızda oldu, herkese çok teşekkür ediyorum. En ağır cezayı alsın, bu zaman kadar bize çok çektirdi. Hepimizin psikolojini bozdu. Her gün haber duymaktan bıktık ve yorulduk, kadına şiddete artık dur denilsin ve bitsin artık.
 
İbrahim Zarap´ın ailesi benim küçük kızımı ve eşimi aramış, ben kimseyle konuşmadım, kızımı da aramadılar. Sosyal medyada yer alan görüntülerin birazını izleyebildim, ancak hepsini izleyemedim. Torunumun o sesinden dolayı uyuyamıyorum, uyusam bile torunumun sesiyle uyanıyorum.
 
 
"ANNEME VURDU ANNEM ÇOK AĞLADI"
 
Torunumun, şu an durumu iyi, kuzenleri de yanında. Bazen `anneme vurdu, annem çok ağladı´ diyor. Kızım, İbrahim´i 3-4 kez şikayet etti. İlk önce böyle darp olayları yoktu, sonradan şiddet uygulamaya başladı. Kızımın boşanmasını yediremedi ve ondan dolay bunları yaptı. Uzaklaştırma alındı, benim evimde de kızıma saldırdı. Bizi de tehdit etti" ifadelerini kullandı.

1 Yorum

  1. Fipek3

    Mart 10, 2021 Çarşamba 00:31

    ALLAH AŞKINA BU KADIN CİNAYETLERİ NEDİR BU ÜLKEDE.SAPIKLAR,HASTAKLAR.HER TÜRLÜ PİSLİKLER CEZA KANUNLARINDAKİ BOŞLUKLARI BİLİYORLAR.YA ÖLDÜRÜYORLAR YADA İŞKENCE YAPIYORLAR.İDAM CEZASINI ACELE MECLİSE GELİP KANUNLAŞMASI LAZIM.ADAM 15 GÜN İÇİNDE İDAM EDİLECEĞİNİ BİLSE VALLA YAPAMAZ.SN.BAŞKAN ÖNÜME GELSEİMZALARIM DMESİ SADECE AHLKIN GAZINI ALMAKTIR.GURBUNA TALİMATI VERCEKKİ MECLİSE GELSİN.MHP ZATEN DESTEKLERİZ DİYOR.İDAM ACİLEN ÇIKMASI LAZIM.TÜĞRKİYEYİ KESİNLİKLE AB ALMAZLAR BU BEKLENTİ BOŞTUR.ABD İADM YAPMIYORMU.KATİLİ NEDEN ACIYACAKSIN HALKIN VERGİLERİ İLE ONLARI CEZA EVLERİNDE BAKACAKSIN.KANIMA DOKUNA BİŞE DAHA VAR BUNLAR TV VERİYORLAR.OHH SANKİ 5 YILDIZLI OTEL

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.