Sosyal Medya

KARADENİZ

ÇAYKUR'da iki değişim

ÇAYKUR Genel müdür yardımcıları değişti.

Yusuf Ziya Alim'in asalaten ÇAYKUR Genel müdürlüğüne atanmasının ardından genel müdür yardımcıları değiştirildi.

Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Pınarbaş görevinden alındı. Genel müdür yardımcılıklarına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu getirildi.

Görevden alma ve atama kararları Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

ZEKİ KARAOĞLU KİMDİR?
 
15/03/1966 yılında Çayeli’de doğdu. 1989 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 01/04/1994 tarihinde Büyükköy Çay Fabrikası Müdürlüğünde Mühendis olarak göreve başladı. 14/03/2008-27/12/2010 tarihleri arsında Büyükköy Çay Fabrikası ve 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikası Müdürlüklerinde Kısım Müdürü, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsünde Enstitü Müdür Yardımcısı, 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikasında Müdürlüğünde Fabrika Müdürü ve İşletme ve Üretim Dairesi Başkanlığında Başuzman olarak görev yaptı. 29/04/2019 tarihinde Çay Tarım Dairesi Başkanlığına atandı.
 
 
Evli ve üç çocuk babasıdır.
 
ERDİNÇ HATİNOĞLU KİMDİR?
 
1973 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde doğan Erdinç Hatinoğlu KTÜ Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunudur. Aynı zamanda lisans düzeyinde Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunu olan Hatinoğlu THK Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.
 
Özel sektörde turizm alanında ve Çaykur'da uzun süre çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 2012 yılında Şube Müdürü 20.03.2015 tarihinde İdari ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı olarak atanmıştır.
 
 
İngilizce bilen Erdinç Hatinoğlu evli ve 2 çoçuk babasıdır.
 

1 Yorum

  1. Fipek3

    Mart 20, 2021 Cumartesi 23:17

    demekki görev ehline verilmiyor.tanımasam yorumda yapmam.kim birilerine çok yaklaşıp he müdürüm he başkanım diyorsa torpilide kapıyor.Bu kurumun suyundanmıhuyundanmı işler hep böyle gidiyor.üretici özel sektöre peşkeş çekilirkenbeyle makan peşindeler.üerticiye ne faydaları olur.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.