Sosyal Medya

KARADENİZ

Yeniden Refah Partisi'ne ÇAYKUR'dan iadeyi ziyaret

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkan'ı Mehmet Akif Zerdeci’yi İl Başkanlığı Binasında İadeyi Ziyaret Ederek Başkan Zerdeciyle Bir Araya Geldi.

Çaykur Genel Müdürlüğü Görevini Vekâleten İfa Ederken Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi İle Asaleten Ataması Yapılan Yusuf Ziya Alim, Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ’Nin Yapmış Olduğu Tebrik Ve Hayırlı Olsun Ziyaretine Karşın İadeyi Ziyarette Bulundu.
 
Ziyarette, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Zeki Karaoğlu Ve Bazı İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hazır Bulundular. 
 
Yapılan Görüşmede Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Zerdeci ; Çaykur’un Bölgemiz Ekonomik Kalkınmasındaki En Büyük Aktör Olduğunu Ve Siyasetin Dışında Tutulması Gerekliliğini; Çaykur’un Siyaseten Maruz Kaldığı Finansal Ve Yönetimsel Bağımlılıktan Bertaraf Edilerek Daha Güçlü Bir Çaykur İçin Parti Olarak Her Türlü Desteği Vermeye  Hazır Olduklarının  Altını Çizdi.
 
Ayrıca Bölge Tarımı İçin Çok Önemli Olan Çay Kanunu Yasası İçin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öncülüğünde Yapılan Çay Kanunu Çalışmalarına Siyasi Partilerden, Çaykur’dan, Stk’lardan, Çay Müstahsillerinden Ve Özel Sektör Çay Üreticilerinden Oluşan Bir Heyetinde Dahil Edilerek Ortak Akıl İle Çıkartılacak Kanunun Tüm Kesimlere Ve Bölgeye Daha Fayda Sağlayacağının Önemine Değindi.
 
Yeniden Refah Partisi Olarak, Çaykur’un İşçi Alımlarında Göstermiş Olduğu Şeffaflık Ve Eşit Şartlar Altında Kura Çekimi Yapılmasından Memnun Olduklarını Dile Getiren Zerdeci ; İşçi Alımlarında  Aynı Koşulların Devam Etmesini Beklediklerini Söyledi.
 
Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ; Göreve Getirildiği Gün İtibari İle Tasarruf Sürecini Başlattıklarını, İsrafın Her Türlüsüne Karşı Olduklarını, Fabrikalarda Üretim Verimliliğinin Ve Çay Kalitesinin Arttırılması İçin Gereken Çalışmaların Yapıldığını Ve Bu Konuda Her Türlü Eyleme Geçildiğini, Çay Tarımının Daha Kaliteli Yapılması İçin Müstahsilleri  Bilinçlendirip ,Türk Çayının Ekonomik Değerinin Artmasını Sağlamak ,Çayımızı Bir Dünya Markası Haline Getirmek, Uluslararası Pazardan Daha Fazla Pay Alabilmek İçin Çalışmalarımızın Sürdüğünü  İfade Etti.
Çok Samimi Ve Sıcak Bir Ortamda Yapılan Görüşmeler Neticesinde Her İki Taraf Da Memnuniyetlerini İfade Ettiler.
 
İl Başkanı Zerdeci Açıklamasının Devamında. Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ‘E Yeni Görevinin Tekrar Hayırlı Olması Dileklerinin Ardından Ziyaretlerinden Duyduğu Memnuniyeti İfade Ederek, ” Sayın Genel Müdür Nezaket Gösterip İade-İ Ziyarette Bulundular, Rize Ekonomisinin Merkezinde Bulunan Çaykur’un Bu Yeni Dönemde Daha İyi, Daha Başarılı Yönetileceğini Ümit Ediyor, Sayın Genel Müdüre Üstün Başarılar Diliyor Ziyaretlerinden Dolayı Kendilerine Teşekkür Ediyorum” Diye Konuştu.

  • Yeniden Refah Partisi'ne ÇAYKUR'dan iadeyi ziyaret

  • Yeniden Refah Partisi'ne ÇAYKUR'dan iadeyi ziyaret

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.