Sosyal Medya

KARADENİZ

AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

AK Parti Rize’de Fındıklı ve Güneysu İlçe Danışma Meclis toplantıları AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Rize’de Fındıklı  ve Güneysu  İlçe Danışma Meclis toplantıları AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 
Açılış konuşmalarını İlçe Başkanlarının gerçekleştirdiği toplantılarda Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis üyeleri yapmış oldukları çalışmaları ile ilgili bilgiler aktarırken belediye ve il genel meclisinin yürüttüğü çalışmalar müzakere edildi.
 
“2023 seçimlerine doğru yol alıyoruz”
 
İl Başkanı Alim Danışma toplantılarında yaptığı konuşmasında iktidar partisi olarak Cumhuriyet tarihinde yapılmayan yatırımların AK Parti iktidarları süresinde ülkeye kazandırdıklarının altını çizerek “Cumhuriyet tarihi boyunca elde edilemeyen kazanımları 20 yıllık iktidar sürecimizde ülkemize kazandırdık. Bu kazanımları teşkilatlarımızın gayretli, disiplinli, özverili çalışmaları sayesinde elde ettik. Bu elde ettiğimiz kazanımları perçinlemek adına 2023 seçimlerine doğru yol alıyoruz. Şu ana kadar ülkemize kazandırdığımız yatırımların daha fazlasını elde etmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmeliyiz. 2001 de Erdemliler Hareketi olarak siyaset sahnesinde yerini alan Partimiz bugün 21 yaşında. 2001 ruhuyla bugünlere kadar geldi. O gün Partimizin kuruluşunda liderimizin sadece söylemleriyle yola çıkan kadroların ve devamında yola devam edenlerin gayretli çalışmalarıyla bugünlere kadar geldik. Şimdi 20 yıllık iktidarımız boyunca Türkiye’nin 81 ilinde dokunulmadık alan bırakmayan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylemlerinin yanında eylemlerini de ekleyerek gayretli çalışmalarıyla 20 yıllık icraatlarla vatandaşımızın karşısına başı dik olarak çıkıyoruz. Çünkü bizim utanılacak bir hikayemiz yok. Her zaman ifade ettiğimiz gibi gurur duyulacak bir hikayemiz var. Geçtiğimiz aylarda Rize tarihinde görülmemiş bir coşku ve kalabalıkla açılışını gerçekleştirdiğimiz Havalimanımız ve daha nice mega projelerimiz gibi. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında bu salonlarda olanların, bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm gönüldaşlarımızın emeği var” dedi.
 
“Sefer bizden zafer Allah’tan”
 
İktidar olma hayaliyle fitne fesat peşinde koşan hiçbir projesi olmayan cenahların karşısında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında Kaçkar dağları gibi dimdik, çelik gibi sağlam duracağız. Çünkü biz bunu yapmakla mükellefiz. Bizim üzerimizde sadece bu davanın sorumluluğu yok. Tüm gönül coğrafyalarımızdaki mazlumların hakkını gözetmek için davamıza sahip çıkacağız. Bizim keyfi davranmaya hakkımız yok. Recep Tayyip Erdoğan ve bu kutlu davanın kuruluşunda erdemliler hareketi olarak yola çıkanlar bugüne gelinceye kadar hiç kimse bizden keyfi muamele yapalım diye bu koltukları bizlere emanet etmediler. Tüm teşkilatlarımızla üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle kapı kapı dolaşarak gönüllere gireceğiz. Bizim teşkilatlarımız sahadan kopuk bir teşkilat olmadı hiçbir zaman. Biz seçim odaklı çalışan teşkilatlar değiliz biz hizmet odaklı çalışan teşkilatlarız milletine sevdalı yüce gönüllü, koca yürekli kişilerin oluşturduğu güçlü ve büyük bir aileyiz. Sürekli sahadayız seçim bittiği günün ertesi gün yine sahadayız. Teşkilat mensuplarımızın derdi ve gayesi her zaman şu olmalıdır. Odaklanmamız gereken tek nokta Rize’den 2023 yılında üç tane milletvekilini AK Partinin alması. 21 yıl olduğu gibi önümüzdeki  21 yıl daha iktidar Partisi İl Başkanının yine AK Partiden olması. Yine önümüzdeki yerel seçimlerde tüm belediye başkanlarımızın AK Partili olmasını arzu edeceğiz. Gayemiz, hedefimiz ve bütün çalışmalarımız bu doğrultuda olacaktır. Biz bir ve beraber olduktan sonra ilk günkü aşkla çalışmalarımızı sürdürdüğümüz takdirde  gayemiz bu olduktan sonra gerisi Allah’ın izniyle gelecektir. Sefer bizden zafer Allah’tan” dedi.
 
“İnşallah 2023’te zafer yine AK Partinin olacak”
 
Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak toplantılarda Dünyanın  zor bir süreçten geçtiğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu süreçte  çok önemli bir süreç yürüttüğünü aktararak “Sayın cumhurbaşkanımız da Nato toplantılarında ve ortaya koyduğu performansla çok çok önemli bir süreç yürütüyor. Etrafımızı kuşatan bir süreç var. Suriye’de bir terör devleti kurmaya çalışıyorlar Irak’taki karışıklığı görüyorsunuz. Ukrayna’daki kriz Rusya ile olan kriz ve pek çok şey bölgemizi ve ülkemizi etkiliyor. Dolayısıyla bütün bunlara rağmen bizim güçlü Türkiye için birlikte olmamız gerekiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında güçlü bir şekilde yol yürümeye devam etmemiz lazım. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında Kaçkar dağları gibi durmamız gerekiyor birbirimize inanmamız lazım birbirimizle kucaklaşmamız gerekiyor . Hep birlikte güçlü olmamız lazım. Biz birlikte güçlü olduktan sonra İnşallah 2023’te zafer yine AK Partinin olacak inananların olacak. Recep Tayyip Erdoğan’ın olacak” dedi.
 
“Türkiye büyümeye güçlü yarınlara yürümeye devam edecek”
 
Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak  konuşmasına şu şekilde devam etti “Görüyorsunuz bu bölgede büyüyen gelişen Türkiye’yi istemiyorlar. Bizim muhalefetin hayali de böyle. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde elhamdülillah Türkiye bölgesinde güçlü olmaya devam edecek. Milli teknoloji hamlesi devam edecek, Savunma Sanayisindeki yatırımlar devam edecek, Türkiye büyümeye devam edecek. Bölgedeki mazlumlara yardım etmeye devam edecek. Bütün bunların sağlanması için de 2023 seçimlerinde AK Parti teşkilatları Cumhur İttifakı hep birlikte yeniden güçlü Türkiye’yi inşa etmek için yolumuza devam edeceğiz. Bizler Sayın cumhurbaşkanımızın bölgemizin çocuğu Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dik durduğumuz takdirde Türkiye büyümeye güçlü yarınlara yürümeye devam edecek. Yoksa kazanımları kaybedeceğiz başka hesaplar içinde olanlar var. Altılı masanın halini görüyorsunuz. Adayını belirleyemedi. Onların aday belirleyebilmesi için bir yerlerden talimat gelmesi lazım ama bizim Cumhur ittifakımızın adayı Recep Tayyip Erdoğan.  Bizim Doğu Akdeniz’de de Ege’de de her yerde her platformda ülkemizin haklarını her zaman savunan bir dünya liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan var. Rize’nin evladı Recep Tayyip Erdoğan var onunla beraber yol yürümekten gurur duyuyoruz” dedi.
 
Milletvekili Osman Aşkın Bak  yaşanılan sorunlarla ilgili her alanda adımlar attıklarına dikkat çekerek “Daha çok çalışacağız sorunlarımız var mı var. Çözmek için gerekli adımları atıyoruz. Emeklilerimiz  için attık, asgari ücretliler için attık, kira fiyatları için gerekli adımları attık yeni projeler için meclis açıldığı zaman yeni kanuni düzenlemeler yeni yaptırımlar yeni konular var. Onlar için de çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız önümüzdeki hafta konutlarla ilgili Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük konut hamlesi ile alakalı dar gelirlinin asgari ücretlinin  ev sahibi olabileceği bir sistemi açıklayacak. İnşallah hep birlikte bunları da aşacağız” dedi.
 
 Toplantılar  yapılan teşkilat çalışmalarının müzakeresi ile son buldu.

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

  • AK Parti Rize il başkanı Alim: Bizim utanılacak bir hikayemiz yok

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.