Sosyal Medya

GÜNDEM

Yasak aşkı kocasını öl-dür-dü!

Amasya’da geçen yıl başından vurularak öldürülen Muhammet B. (27) cinayetiyle ilgili olarak eşi Fatma B. (25) ile ilişkisi olduğu belirlenen Selami Şen (33) gözaltına alındı. Şen, tutuklanırken, Fatma B., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

16 Ağustos 2021’de merkeze bağlı Aksalur köyünde meydana gelen olayda, evli 2 çocuk babası Muhammet B., Yeşilırmak Nehri kıyısında başından tabanca ile vurulmuş halde bulundu.
 
İLİŞKİLERİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
 
Cinayetin aydınlatılması için sürdürülen soruşturmada yapılan teknik ve fiziki takibin ardından Muhammet B.’nin eşi Fatma B.'nin, seralarında çalışan işçi Selami Şen ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı.
 
 
Selami Şen = Üsste
 
Fatma B.'nin, Selami Şen ile görüşüp, yazıştığı belirlendi. Fatma B. ile Selami Şen, jandarma tarafından önceki gün cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı.
 
 
Muhammet B. = Üstte
 
Jandarmadaki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen Selami Şen, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanırken, Fatma B., adli kontrolle serbest bırakıldı.
 

1 Yorum

  1. duygusu

    Ekim 06, 2022 Perşembe 09:59

    madem katil belli neden serbest birakildi bu nasil bir adalet nasil bir yasa hiçmi güvenemeyecez yasalara hukuka binkere yaziklar olsun..

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.