Sosyal Medya

POLİTİKA

Yavaş ve İmamoğlu'ndan açıklama

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Altılı Masa'dan kalkarken adaylık çağrısı yaptığı Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından birbirlerini etiketleyerek açıklama yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise "Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum.
 
CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın @kilicdaroglu’nun ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur. @mansuryavas06" ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir" dedi.

 

 

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.