Sosyal Medya

KARADENİZ

Rizeli şehidimiz toprağa verildi

Hatay'da yaya devriye görevi yaptığı parkta, üstüne ağaç ve duvar devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Muhammet Tarakçı'nın cenazesi, Rize'de toprağa verildi.

Antakya Atatürk Parkı içerisinde üzerine ağaç ve duvar devrilen, sevk edildiği Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müdahalelere rağmen kurtarılamayan Rize'nin Güneysu ilçesinden olan Muhammet Tarakçı'nın (29) naaşı, memleketi Rize'ye getirildi.
 
Merkeze bağlı Çarşı Mahallesi'ndeki evinde helallik alınan şehit polis memuru Tarakçı için Sahil Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
 
Törene katılan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, şehidin annesi İlknur ve babası Kadir Tarakçı'ya başsağlığı diledi.
 
Tarakçı'nın cenazesi, İl Müftüsü Naci Çakmakçı'nın ikindi vakti kıldırdığı cenaze namazının ardından kortej eşliğinde götürüldüğü İslampaşa Mahallesi'ndeki şehitlik kabristanlığında toprağa verildi.
 
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Rize Valisi Kemal Çeber, Emniyet Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliği 1. Hukuk Müşaviri Dr. Ziyaettin Kaygusuz, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Alb. Ali Güngör, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, BBP İl Başkanı Ensar Özçelik, şehidin mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  • Rizeli şehidimiz toprağa verildi

  • Rizeli şehidimiz toprağa verildi

  • Rizeli şehidimiz toprağa verildi

  • Rizeli şehidimiz toprağa verildi

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.