Sosyal Medya

KARADENİZ

CHP Rize'den aday adayı oldu

Genel seçimlerin 14 Mayıs tarihinde olacağının açıklanmasıyla CHP Rize’ de milletvekili aday adaylık açıklamaları gelmeye başladı.

Genel seçimlerin 14 Mayıs tarihinde olacağının açıklanmasıyla CHP Rize’ de milletvekili aday adaylık açıklamaları gelmeye başladı. Çayeli nüfusuna kayıtlı Ordu Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümü mezunu Hüsamettin Özdemiroğlu, Parti il binasında Rize milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı
 
Millet İttifakının üyesi olan CHP Rize’de milletvekilliği aday adaylığı yoğunluğu yaşanıyor. Bu gün Çayeli nüfusuna kayıtlı Hüsamettin Özdemiroğlu Rize CHP’ den milletvekili aday adaylığını açıkladı.
 
CHP’ den Rize milletvekili aday adaylığını açıklayan Hüsamettin Özdemiroğlu yaptığı açıklamada, 28.dönem CHP Rize milletvekilliği aday adaylığımı il başkanımız Tahsin Kanbur, Rize milletvekili aday adayımız Saltuk deniz, Çayeli ilçe başkanımız Hızır Kadıoğlu ve tüm ilçe başkanlarımızla görüştükten sonra açıklıyorum. Bu adaylık sürecinde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
 
Özdemiroğlu, “ Cumhuriyetimizin ve Türk milletimizin mimarı olan Gazi Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere bırakmış olduğu bu kutlu mirası 2.yüzyılda aydınlığa taşımak için elimden gelen her şeyi yapacağıma ve bu uğurda her türlü görevi alacağımdan şüphe yoktur” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.