Sosyal Medya

KARADENİZ

Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

14 Mayıs’ ta yapılacak 28.dönem milletvekili seçimleri öncesinde Millet ittifakı adayları Saadet Partisi iftarında buluştu. İftar yemeğine ittifak partilerinin adayları da katıldı.

Seçim çalışmalarına başlayan Millet ittifakı adayları Saadet Partisi iftarında buluştu. CHP listelerinden seçime girecek olan Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız ile CHP il başkanı Tahsin Kambur, İYİ Parti il başkanı Av. Kürşat Hacısüleymanoğlu, Saadet Partisi il başkanı Av. Muhammet Kaçar, Deva Partisi il başkanı Eczacı Muhammet Avcı, Gelecek Partisi il başkanı Osman Civelek, Demokrat Parti il başkanı Hamit Çelik, Seçim Koordinasyon başkanı Saltuk Deniz, Saadet Partisi GİK Üyesi Hasan Uzun, ittifak partilerinin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
İftar yemeğinde konuşan 1.sıra milletvekili adayı Tahsin Ocaklı Rize’ de çok sorun olduğunu kaydederek, “Rize’li 25 yıla yakın Sayın Cumhurbaşkanına hemşericilik aideti duygusuyla üçer milletvekilliği vererek en büyük desteği vererek görevini yapmıştır. Ancak görev süresi içerisinde Rize’ de yaşayanların hiçbir sorunu doğru düzgün çözülmedi. Sorunlar tam tersine büyüdü. Mutfakta yangın artmış, çay üreticisinin, çalışanların geçim kaynağı olan çayda sorunlar büyüyerek devam etmiştir. Daha yakın tarihte iktidar partisi il başkanı Çaykur çalışanlarının, çalışma sürelerini 6 aydan 8 ay gibi süreye çıkarması müjdesini vermiş, müjdeye bak.
 
Şimdi ben buradan Rizelilere söylüyorum. Bizim taahhüdümüz, Genel başkanımızın taahhüdü Çaykur çalışanlarının süresini öyle 2 ay uzatmayacağız. Çaykur çalışanlarına 12 ay çalışma süresi sağlayacağız. Çay üreticilerimiz için, çiftçilerimiz için, turizmle ilgili çalışanlar için, öğretmenlerimiz için, emeklilerimiz için ittifakımızın hazırladığı ve kamuoyuna sunduğu inanılmaz bir fırsat karşınıza getirdik. Ben Rizeli’ nin bunu göreceğini biliyorum. Rize’ nin tarihini bizler değiştireceğiz” dedi
Millet ittifakı 1. Sıra adayı Tahsin Ocaklı, “Bu seçimde iktidarı alacağız ve bu ülkeyi hep birlikte yöneteceğiz. Bunun müjdesini de ben buradan Rizelilere veriyorum. Rizeliler Millet ittifakı iktidarına hazır olsun. Biz Sayın Cumhurbaşkanına rakip olmuyoruz. Bizim rekabetimiz Rize için yapacağımız, söylenen, vaat edilen ancak yapılmayanları yaparak rekabet edeceğiz. Bu yüzden başarılı da olacağız” dedi

  • Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

  • Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

  • Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

  • Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

  • Millet ittifakı vekil adayları Rize'de iftarda buluştu

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.