Sosyal Medya

GÜNDEM

Gazeteci Cem Küçük: Af geliyor, konuşuluyor

Türkiye'nin kaderine belirleyecek seçime sayılı günler kala gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. İktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Cem Küçük, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi 'genel af' çıkarabileceğini söyledi.

TV100’de Özgür İfade programında konuşan iktidara yakın Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel af çıkarabileceğini iddia etti. 
 
Erdoğan’ın seçimi bıçak sırtında gördüğünü dile getiren Cem Küçük, “Tayyip Bey seçimi bıçak sırtında gördüğü için bu ekonomiyi vaat ediyor. Yarın cezaevi mahkumlarıyla ilgili bir şey gelebilir, sabah böyle bir haber aldık, kesin değil ‘Konuşuluyor’ dendi” ifadelerini kullandı. 
 
CEM KÜÇÜK: GENEL AF GELEBİLİR
Küçük "Tayyip Bey seçimi bıçak sırtında gördüğü için bu ekonomiyi vaat ediyor. Ben yarın cezaevi mahkumlarıyla ilgili genel af gelebilir. Biz bugün Ankara'da sabah programımızda böyle bir haber aldık, bazı AK Partili yetkili isimler kesin değil, konuşuluyor dendi. Bağ-Kur ve SGK'yı eşitleme, 5000 prim gün yıllara dağıtıldı, bununla ilgili belki birleştirme... Ben bunların bayram bitene kadar bu vaatlerin ardı arkasının geleceğini düşünüyorum. Bunlar duyumdur" iddiasında bulundu.
 
BUGÜN SEÇİM BEYANNAMESİ AÇIKLANMIŞTI
AKP'nin seçim beyannamesi, bugün AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Beyannamede üniversite öğrencilerine vergi muafiyetinden, ev hanımlarına emeklilik desteğine ve kamuda mülakatın kaldırılmasına kadar pek çok başlık yer aldı. Erdoğan'ın vaatleri arasında, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı "Aile destek sigortası" da yer aldı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.