Sosyal Medya

GÜNDEM

Ev hanımları nasıl emekli olacak? Erdoğan'dan açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ev hanımlarına yönelik planlarımız var. Ev hanımlarının sigortalılığı konusunda adımlar olacak. Ev hanımlarının emeklilik primlerinin bir kısmını devlet olarak biz ödeyeceğiz açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında ev hanımlarının sigortalılığı konusunda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. 
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ev hanımlarına yönelik planlarımız var. Ev hanımlarının sigortalılığı konusunda adımlar olacak. Ev hanımlarının emeklilik primlerinin bir kısmını devlet olarak biz ödeyeceğiz açıklamasında bulundu.İşte detaylar...
 
EV HANIMLARI NASIL EMEKLİ OLACAK?
 
Aileyi korumaya yönelik daha kapsamlı daha kuşatıcı olarak programı büyütüyoruz. Ailelerde çocuk sayısı artacak, onların geleceğini teminat altına almamız lazım. Her alanda ailelere maddi katkı vereceğiz. Amacımız aile yapısını korumak. Ev hanımlarına yönelik planlarımız var. Ev hanımlarının sigortalılığı için adımlarımız olacak. Primlerini devlet olarak biz ödeyeceğiz.
 
Aile bizim kutsalımız. Bu kurumun korunması önceliğimiz. Anayasal değişiklik yapacak kadar bu konuya sahip çıkıyoruz. Bu alandaki kazanımlardan geri gitmek mümkün değil. LGBT gibi sapkın akımların ülkemizde varlık göstermesine izin vermeyeceğiz. Biz bunları yaparken Bay Bay Kemal kadınları kandırmaya çalışıyor. Kadın haklarını savunmaya kendi parti teşkilatındaki tacize uğrayan kadınların haklarını savunmaya başlayarak başlayabilir. AK Parti kadın milletvekili sayısına bakın.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.