Sosyal Medya

RİZE

Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, 14 Mayıs seçimlerinde Türkiye’nin istikbalinin söz konusu olduğunu belirtti.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla seçim bölgesi Rize’de çalışmalarını sürdüren AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, Ardeşen ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri kapsamında S.S.2. No’lu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifini de ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Yavuz Pertek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan ve ardından kooperatif üyeleriyle toplantı gerçekleştiren Milletvekili Avcı’ya ziyaretlerinde Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz eşlik etti.
 
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı; 14 Mayıs genel seçimlerinin öneminden bahsederek “Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbali bu seçimlere bağlıdır. Şu anda oluşacak parlamentonun 1920 yılında kurulan parlamento gibi çok önemli bir vazife icra edeceğini düşünüyorum. Terör örgütüne liderlik yapmış insanlar çıkıyorlar açık açık millet ittifakına destek istiyorlar. Sayın Kılıçdaroğlu’na destek istiyorlar. Aynı şekilde yurt dışındaki terör örgütlerinden destekler geliyor. Batı dünyasının en yetkilileri ‘biz millet ittifakını desteklemeliyiz, Recep Tayyip Erdoğan’ı görevden uzaklaştırmalıyız’ yönünde açıklamalar oluyor. Bu kadar açıktan yapılıyor bu işler. Bir taraftan HDP kendi tabanını konsolide edebilmek için CHP’ye sürekli tehdit mesajları gönderiyor. ‘Bize kapalı kapılar ardında verdiğiniz sözleri çıkın milletin önünde de söyleyin, milletle paylaşın bizi de rahatlatın’ demek istiyorlar.” dedi.
 
“İTTİFAKI BİLE İDARE EDEMEYEN BİR KILIÇDAROĞLU VAR”
 
Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir yağlı bohça var. Onu şu anda bile idare etmekte zorlanan ve maalesef bu durumda olan cumhurbaşkanı adayı Sayın Kılıçdaroğlu var. İktidarı ele geçirdikten sonra ülkenin bu mantaliteyle yönetilmesi asla ve kata zaten mümkün değildir. Bunu vatandaşlarımız da görüyor. Seçim sürecini dahi bir ittifakla yönetemeyenler, seçim sonrasında ülkeyi nasıl yönetecekler? Bunun muhasebesini çok iyi bir şekilde yapmamız lazım. Bir taraftan da HDP’ye bakanlık verileceği konuşuluyor. Hatta Selahattin Demirtaş’ın içerden çıkarılacağı, çıkarıldıktan sonra cumhurbaşkanı yardımcısı olacağına dair söylemleri var. Bu olayların tamamını vatandaşlarımızın çok iyi tahlil ettiği kanaatindeyim”

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

  • Avcı: Türkiye'nin İstikbali Söz Konusu

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.