Sosyal Medya

Ç.RİZESPOR

Başkan Turgut: Süper Lig hedefine yaklaşıyoruz

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut, “Adım adım Süper Lig hedefine yaklaşıyoruz” dedi.

Spor Toto 1. Lig’de Süper Lig mücadelesi veren Çaykur Rizespor’un Kulüp Başkanı İbrahim Turgut, Süper Lig’e adım adım yaklaştıklarını belirterek, kalan 5 maçı en iyi şekilde değerlendirip 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lige geri döneceklerine inandıklarını söyledi.
 
Başkan Turgut, bütün çalışmaların Süper Lige geri dönmek üzerine kurulduğuna işaret ederek, “Sezona başlarken birlik beraberlik içinde olmanın katkısından bahsetmiştik, şimdi görüyoruz ki bu büyük dayanışma bizi daha da güçlü bir konuma getirmiştir. Kalan 5 maçımızı en iyi şekilde değerlendirip 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lige geri döneceğiz.” açıklamasında bulundu.
 
Futbolda zaman zaman agresiflikler olduğuna dikkat çeken Başkan Turgut “Biz her zaman kardeşliği, birlik beraberliği ve mütevazi olmayı seçtik. Bu da bize başarının kapılarını açacaktır.” dedi. Haftalar geçtikçe emin adımlarla hedefe ilerliyoruz açıklamasında bulunan Başkanımız İbrahim Turgut şunları söyledi; “9 haftadır kaybetmeyen bir takımız, devre arası yaptığımız takviyelerle taraftarımıza farklı bir Rizespor izlettiriyoruz, oyun kalitemiz her geçen gün daha iyiye gidiyor, taraftarımızın heyecanını görüyorum onlardan ricam 90 dakika boyunca desteği sürdürmeleridir.
 
Beraber başaracağız sloganını çok önemsiyorum; çünkü Çaykur Rizespor Rizelilerin bir parçasıdır, evet geçen sezon küme düştük ama düştüğümüz yerden yine biz çıkacağız. Bayramın 3. günü stadyumun dolmasını arzu ediyoruz, büyük taraftarımızın desteğiyle zorlu Gençlerbirliği maçından da 3 puan alacağımıza inancımız tamdır. Biz takımımıza güveniyoruz hep birlikte Süper Lig sevinci yaşayacağız!”

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.