Sosyal Medya

RİZE

Kentsel dönüşüm devam edecek

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, Rize’deki kentsel dönüşüm projelerinin etap etap devam edeceğini söyledi.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, Rize’deki kentsel dönüşüm projelerinin etap etap devam edeceğini söyledi.
 
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında Rize şehir merkezinde ziyadelerine devam Katmer, AK Parti hükümetleri dönemlerinde yapılan kentsel dönüşümlerin vatandaşların hayat standartlarını artırdığını belirterek, Timya Vadisi dönüşümünün AK Parti ve kadrolarının vizyonunun eseri olduğunu söyledi.
 
“MUHALEFETE KALSA TİMYA’YI DA ENGELLERDİ”
 
Katmer açıklamasında; “Muhalefete kalsa Timya Vadisi Kentsel Dönüşümüne rantsal dönüşüm der orayı da engellerdi. Çok şükür ki AK kadrolar ile birlikte ilimiz dönüşümde başka bir boyut kazandı. Emeği geçen herkese bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
 
“RİZE’DE 6 FARKLI NOKTADA KENTSEL DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR”
 
“Bugün itibari ile Rize merkez ilçede devam eden Belediye Blokları, Yağlıtaş, Deniz Sitesi, Hayrat, Engindere ve Salarha’da kentsel dönüşüm ve sosyal konut projeleri devam ediyor. Bir kısmında sona gelindi diyebiliriz. Özellikle Belediye Blokları Kentsel Dönüşümü şehrimize başka bir kimlik kazandıracak niteliktedir.”
 
“BELEDİYE BLOKLARI VE DENİZ SİTESİ ARASI İKİNCİ ETAP OLACAK”
 
“Önümüzdeki dönemde Rize şehir merkezinde Belediye Bloklarında uyguladığımız dönüşümün ikinci, ve sonrasında üçüncü etabını hayata geçirmek için çalışmalara hız verdik. Belediye bloklarından başlayıp deniz sitesi arasındaki bölüm ilk olarak ele alıp dönüşüm kapsamında değerlendireceğimiz alan olacak.”
 
“DENİZ SİTESİ’NDEN İSMAİL KAHRAMAN KÜLTÜR MERKEZİ ARASI İSE ÜÇÜNCÜ ETAP”
 
“Deniz Sitesi ile İsmail Kahraman Kültür Merkezi arasındaki kısım ise sonraki etap olacak. Yani belediye binamızdan İsmail Kahraman Kültür Merkezi’ne kadar olan bölüm aynı güzellikte ve sağlamlıkta olacak.”
 
“DALYAN’DA KENTSEL DÖNÜŞÜM ÜZERİNE ÇALIŞILIYOR”
 
“Dalyan mevkisinde Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile Çamlıbel Camii arasındaki adada bir dönüşüm projesi üzerinde çalışıyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız ve Rize Belediyemiz ile koordineli şekilde bu kentsel dönüşüm projelerimizi hayata geçireceğiz.”

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

 • Kentsel dönüşüm devam edecek

2 Yorum

 1. FİKRET..

  Mayıs 01, 2023 Pazartesi 22:05

  ESKİ STAD.VE ARKASI ORTA CAMİ ARKASI.DAĞBAŞI İLK Y.O OLAN YRELERE KAYMAK LAZIM..GERİSİ YALAN..

 2. FİKRET

  Mayıs 01, 2023 Pazartesi 22:03

  77 de rizeye giitğimde..şuan lüx sitelerin olduğu yerler deniz di...RİZE LİSESİ KARŞISINDAN BAŞLAYAN YERLER BATAKLIK...OLDUĞU İÇİN ORALARDA ALEMİNYUM HURDA TOPLAR SATARDIM..ORALAR..KOMPLE DENİZ Dİ...GERİSİ HALKA KALMIŞ..HE KAZIK METOD ÜZERİNE BİNA YAPILDIYSA SIKINTI YOK....86-87 YILLARINDA SAHİL CAMİ ETRAFINDA İNŞAAT BODRUMLARI KOMPLE SUYLA DOLUYDU....ÇOCUKLUK İŞTE ORALARDA EĞLENİRDİK...

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.