Sosyal Medya

RİZE

Avcı: Mecliste vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Bu seçim, terör örgütlerinin desteğini alanlarla, terör örgütleriyle mücadele edenlerin seçimidir.” dedi.

AVCI: “TERÖRDEN DESTEK ALANLARLA, TERÖRLE MÜCADELE EDENLERİN SEÇİMİNDEYİZ”
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Bu seçim, terör örgütlerinin desteğini alanlarla, terör örgütleriyle mücadele edenlerin seçimidir.”
 
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Avcı, 14 mayıs seçimlerinin Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesi olduğunu vurguladı.
 
15 TEMMUZ’U TELEVİZYONDAN İZLEYENLERLE, DARBECİLERLE SOKAKTA MÜCADELE EDENLERİN SEÇİMİ
Avcı, “15 Temmuz Darbe girişimini ayaklarını uzatarak televizyondan seyredenlerle, canı pahasına darbecilerle sokakta mücadele edenlerin arasında geçecek bir seçimdeyiz. Rize’den 3 milletvekilini mutlaka Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına parlamentoya göndermemiz lazım. Çünkü orada bir vatan savunması yapılacaktır.”
 
MECLİSTE VATANSEVER MİLLETVEKİLLERİNE İHTİYACIMIZ VAR
“Karşımıza gelecek milletvekillerinin niteliğini baktığımız zaman ne demek istediğimiz çok daha iyi anlaşılıyor. Ezan sesinden rahatsız oluyorum diyen ve terör örgütleriyle işbirliği yapan milletvekilleriyle mecliste mücadele edeceğiz. 2 ay önce depremde “bu devletle savaşmak benim boynumun borcudur” diyen milletvekili parlamentoya gelecek. Onlarla mücadele edecek Cumhur İttifakı’nın vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var.” dedi. 

  • Avcı: Mecliste vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var

  • Avcı: Mecliste vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var

  • Avcı: Mecliste vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var

  • Avcı: Mecliste vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.