Sosyal Medya

RİZE

Sağlık bakan yardımcısı Rize sağlık müdürlüğünü ziyaret etti

Sağlık Bakan Yardımcımız Dr. Şuayip Birinci, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’yi makamında ziyaret etti.

Sağlık Bakan Yardımcımız Dr. Şuayip Birinci, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’yi makamında ziyaret etti.
 
Birinci, ilimizi ziyaretleri kapsamında İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa Tepe ve Başkanlarımız ile bir dizi görüşmelerde bulundu.
Dr. Şuayip Birinci, yaptığı açıklamada, Rize Şehir Hastanesi projesinin muhteşem bir proje olacağını belirterek, yapımı süren Rize Şehir Hastanesinin, bölgenin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını büyük oranda çözeceğini düşündüklerini söyleyerek,  tamamlanan zemin dolgu çalışmalarını incelemek üzere Rize’ye geldiğini ve bu vesile ile de Rize Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret etmek imkânı bulduk” diye konuştu. 
 
 
Rize Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa Tepe ise, Sayın Bakan Yardımcımız ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, başta Rize Şehir Hastanesi olmak üzere Güneysu Ruh Sağlığı Hastanesi, Çayeli Devlet Hastanesi, Hemşin Sağlık Merkezi ve diğer yatırımlarımızın ilimiz için son derece önemli olduğunu ifade etti.
 
Tepe, "Ayrıca sağlık tesislerimizin tıbbi cihaz ve insan kaynakları konusunda daha da desteklenmeleri için ayrıntılı taleplerini ileterek, doğup büyüdüğümüz bu şehre hepimizin borcu var. Bu sebeple insanımız için elimizden ne gelirse yorulmadan cesaretle yapmak zorundayız. Bugüne dek yaptıkları tüm desteklerden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

  • Sağlık bakan yardımcısı Rize sağlık müdürlüğünü ziyaret etti

  • Sağlık bakan yardımcısı Rize sağlık müdürlüğünü ziyaret etti

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.