Sosyal Medya

RİZE

Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

Gençlik ve Spor Bakanı önceki dönem AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Bakan olarak ilk ziyaretini Rize’ye gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı önceki dönem AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak,  Bakan olarak ilk ziyaretini Rize’ye gerçekleştirdi.
 
Bakan Osman Aşkın Bak Rize ziyaretleri kapsamında AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ile bir araya gelerek, yatırımları değerlendirdi.
 
Yapılan değerlendirme toplantısında bir selamlama konuşması gerçekleştiren İl Başkanı Hikmet Ayar “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden Gençlik ve Spor Bakanlığına getirilen Bakanımızı tebrik ediyor, Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni oluşturulan kabinenin özelde ilimize genelde ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlimizdeki yatırımların takibi noktasında hem sayın bakanımız hem de vekillerimiz çalışmalarını gerçekleştirirken bizlerde üzerimize düşen teşkilat çalışmalarımızı yürüteceğiz.28 Mayıs’ta milletimizin teveccühüyle yeniden Cumhurbaşkanlığına seçilen liderimiz bu yüzyılı Türkiye Yüzyılı olarak nitelendiriyor. Bizlerde ilimizi mega projelerle Türkiye Yüzyılına hazırlamak için “Halka hizmet, hakka hizmettir” düsturuyla çalışmalarımızı şekillendireceğiz” dedi.
 
“Türkiye Yüzyılı Gençliğin Yüzyılı olacak”
 
Bakan Osman Aşkın Bak toplantıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Bizlere yeniden bu görevi layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizler her zaman için yurdumuzun en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmak için varız. Gerek daha önceki Bakanlığım döneminde gerek Milletvekili olarak görev yaptığım dönemde ilimizdeki yatırımların takibi noktasında ve yeni yatırımları kazandırma noktasında elimizden geleni yapmıştık. Rize ölçeğinde de malumunuz 2015 ten beri Rize Milletvekilliği yaptım birlikte güzel işler başardık. Rize’yi seviyoruz. Yine beraber olacağız, yine birlikte olacağız hem Rize’mizin hem ülkemizin hizmetinde olacağız. Türkiye Yüzyılı Gençliğin Yüzyılı olacak. Türkiye Yüzyılı Bilimin, Sanayinin Yüzyılı olacak, dış politikada aktif bir Yüzyıl olacak büyük hedeflerimiz var. Türkiye yüzyılında eser ve hizmet siyasetiyle yolumuza devam edeceğiz. İnşallah teşkilatımızla milletimizle beraber güzel işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Toplantı Belediye Başkanlarının İlçelerdeki yatırımlarla ilgili sunumlarıyla son buldu.

  • Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

  • Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

  • Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

  • Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

  • Gençlik ve Spor bakanı Rize'de

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.