Sosyal Medya

SÜPER LİG

Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay dönemi sona erdi!

Süper Lig'in 17. haftasında Beşiktaş, evinde Alanyaspor'a 3-1 mağlup oldu. Maçın ardından Beşiktaş yönetimi, Rıza Çalımbay ile stadyumda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında Beşiktaş yönetimi, resmi olarak Rıza Çalımbay ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Süper Lig'in 17. haftasında Beşiktaş, evinde oynadığı maçta Alanyaspor'a 3-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Siyah-beyazlı kulübün yönetimi, teknik direktör Rıza Çalımbay ile stadyumda bir toplantı düzenledi. Yapılan toplantının sonucunda Beşiktaş yönetimi, Çalımbay ile yollarını resmen ayırdığını açıkladı.

Kulüpten yapılan resmi açıklamada, "Yönetim Kurulumuz, Corendon Alanyaspor karşılaşmasından sonra gerçekleştirdiği toplantı neticesinde teknik direktörümüz Sayın Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar vermiştir. Söz konusu karar, değerli hocamızla yapılan sözleşmede varılmış mutabakat çerçevesinde 27 Aralık 2023 tarihine kadar daha fazla yıpranmaması adına alınmıştır. Efsane kaptanımız ve futbolcumuz Sayın Rıza Çalımbay’a tüm emekleri için teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.