Sosyal Medya

MAGAZİN

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ayrılıyor mu? Yeşim Salkım açıkladı

Kısa bir süre önce Ebru Gündeş hakkında bir iddia ortaya atılmış ve şarkıcının Kanlıca'daki yalısından ayrıldığı haberleri yapılmıştı. Lifetime kanalında Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler ile Laf Bende Kalmasın programını sunan Yeşim Salkım konuyla ilgili açıklamalarda bulundu...

Reza Zarrab’ın Amerika’daki davasının başlamasına sayılı günler kala şarkıcı Ebru Gündeş hakkında bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, Ebru Gündeş Kanlıca’da, kızıyla oturduğu yalıdan taşınmıştı.
 
Bu gelişme Ebru Gündeş’in eşi Reza’dan ayrılacağı şeklinde yorumlandı. Ebru Gündeş de sahne aldığı mekana alyansını takmadan çıkınca ikilinin ayrılık kararı aldığı iddiaları daha da çok güçlendi.
 
YEŞİM SALKIM’DAN EBRU GÜNDEŞ AÇIKLAMASI
 
Ardı ardına yaşanan bu gelişmelerin ardından Laf Bende Kalmasın adlı magazin programında masaya yatırılan konuya Yeşim Salkım’dan net bir açıklama geldi. İşte o açıklama...
 
“Ebru Gündeş benim kız kardeşim gibidir, Cumartesi günü onunla birlikteydik ve konuşma fırsatım oldu. Kadınlar farklı yüzükler takarlar ve zaten Ebru sahnede aksesuar olarak da farklı yüzükler kullanan bir isim yani yüzüğünü çıkardı gibi bir durum yok, ayrıca Ebru Kanlıca’daki yalıdan da taşınmadı. Sadece hafta sonu için farklı bir yere geçti ve yalıya dönecek. Ebru böyle bir dönemde çocuğunun babası olan adamı bırakıp gidecek bir kadın değil."

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.