Sosyal Medya

GÜNDEM

Erdoğan'dan 'diktatör' söylemine çok sert cevap!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'da üç tesisin açılış töreninde gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan muhalefet partisi tarafından dillendirilen diktatör söylemine de çok sert cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa’da açılış töreninde konuştu. Erdoğan, terörle mücadelede kararlılık mesajı verirken "Kandil’se Kandil Sincar’sa Sincar… Niye? Şehidimizin kanını yerde bırakmayacağız" dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 
 
Dün yerli otomobilin müjdesini vermiştik. Bugün de burada yine, 600 milyon liralık bir yatırımın açılışını yapıyoruz. Bu da gerek grup için gerekse ülkemiz için önemli bir adım. Yılda 6 milyon akıllı telefon ve tablet üretme kapasitesine sahip bu fabrikanın yeni ufukların açılmasına vesile olmasına inanıyorum. 
 
Kendi otomobilimizle birlikte kaçırdığımız dünyadaki sıçrama dönemlerinden sonuncusunu yakalama imkanı elde edeceğiz. Yerli otomobil girişimininin bu şekilde sonuçlanacağına ben yürekten inanıyorum. Azmettikten sonra aşılmayacak dağ yoktur. Azmettiler inandılar ve buraya geldiler.  
 
'DÖRDÜNCÜ BİR HAMLE DÖNEMİNE HAZIRLIYORUZ'
 
Görüldüğü gibi Türkiye, tarihinin en büyük üçüncü dönüşümünü başarıyla tamamlamıştır. Şimdi 2023 hedeflerimizin ışığında ülkemizi dördüncü bir hamle dönemine hazırlıyoruz. Tıpkı küresel düzeydeki 'endüstri 4.0' atılımı gibi Türkiye de 'kalkınma 4.0'ını başlatmıştır.
 
"DİKTATÖR" YANITI
 
Kalkıyor Erdoğan ile ilgili 'diktatör' falan, git yat aşağıya. Şahsıma bu lafı eden kişi, afedersin kendisini vurdular ve ben kendisini geçmiş olsun diye aradım. Diktatör kalkıp da seni arar mı be? Bu bir merhamettir. Ama yok. Bunlarda bu yok. Bunların bu ülkede dikili ağacı yok. 
 
Belediye başkanlarını istifası ile ilgili konuşuyorsun, sana ne, sen kendi partine bak. Bizim partimizin uyguladığı taktik, strateji seni ilgilendirmez. Bunca yıldır kazandığın bir seçim var mı? Sen onu söyle. Biz mutluyuz. Böyle başarısız, aşırı derecede gol yiyen bir kaleci olduğu zaman zaten önemli değil. 

1 Yorum

  1. vatansever

    Kasım 04, 2017 Cumartesi 19:42

    Sayın cumhurbaşkanımıza diktar diyenler,herhalde diktatör kelimesinin anlamını bilmiyor.Diktatör seçimlemi gelir. CHP tamamen raydan çıktı.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.