Sosyal Medya

MEDYA

Fatih Portakal isyan etti!

FOX Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, öldürülen PKK'lılara rahmet dilediği şeklinde algılanan sözlerine canlı yayında açıklık getirdi.

Sözlerinin çarpıtıldığını söyleyen Fatih Portakal, “Bu bültene haber olarak bakmayınız. Ülkenin nasıl kutuplaştırıldığı, bireylerin nasıl karşı karşıya getirildiği ve gazeteciliğin durumu.” dedi ve sözlerinin orijinal halini izletti.
 
“SİZLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”
 
“Bakın buradaki 14 saniyelik bölümü alıp sözlerimi çarpıtıyorlar..” diyerek sözlerine devam eden Portakal, “Onlara diyorum ki, vicdanınız yok mu? Hepiniz biliyorsunuz orada şehitlerimiz için Allah rahmet etsin dediğimi, ama bile bile itibarsızlaştırmak için bunu yapıyorsunuz. Trollere bir şey demiyorum, içlerinde gazeteciler de var. Asıl onlara üzülüyorum. Sizlere hakkımı helal etmiyorum. Bu tür yalan yanlış haber yapanları mahkemeye veriyorum.” diyerek kendisi hakkındayapılan haberlere tazminat davası açacağını söyledi.
 
TAZMİNAT DAVASI GELİRİNİ MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLAYACAK!
 
Tazminat davasından elde edeceği geliri ise Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını söyleyen Fatih Portakal, haberi doğru bir şekilde paylaşan internet sitelerine de teşekkür etti.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.