Sosyal Medya

SÜPER LİG

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la devam dedi!

Fenerbahçe Kulübü, Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini resmen açıkladı.
 
Sarı-Lacivertli siteden yapılan açıklamada 'Bugün de hedefimiz şüphesiz şampiyonluktur.' ifadeleri dikkat çekti.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini açıkladı.

"04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.
 
Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman’dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.
 
Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabi ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur. Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR. Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır. Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.
 
Kamuoyunun bilgisine sunarız.
 
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş."æ

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.