Sosyal Medya

HAYAT

FİLMLERİN SAHNELERİNİN ÇEKİLDİĞİ YERLERİN YILLAR SONRAKİ HALLERİ !

‘Ünlülerin mezarları’ fotoğraf serisiyle tanınan Kürşat Çetin, bir süredir ‘Nerede Çekildi’ adlı Twitter hesabında ilginç bir iş yapıyor. Çetin, hayranı olduğumuz filmlerin, kliplerin, dizilerin nerede olduğunu buluyor ve kendisini aynı mekanda çekerek takipçileriyle paylaşıyor.
 
Sanat hayatının 50’nci yılını kutlayan yönetmen Ali Özgentürk verdiği röportajda Türk sinemasına damga vuran filmlerinden bahsederken, bir yandan da Kemal Sunal’ın ölümüyle ilgili şaşırtıcı bir detayı paylaştı. Hatırlanacağı üzere Kemal Sunal, Ali Özgentürk’ün çekeceği Balalayka filmi için Batum’a gitmek üzere bindiği uçakta hayatını kaybetmişti. Özgentürk, Sunal’ın son anlarını anlatırken rahatsızlığıyla ilgili detayı da ilk kez açıkladı.
 
Usta oyuncunun kalbi için yazları Almanya’ya gittiğini belirten Özgentürk, “Yazları arabayla Almanya’ya giderdi. Meğer duyulmasın diye Alman bir doktora kalbini gösteriyormuş her yıl. Sonra öğreniyoruz ki, karısından da gizlemiş” dedi.
 
Twitter’da “Nerede Çekildi” isimli hesabıyla eski dizi ve filmlerin çekildikleri yerlere giden ve oralarda fotoğraf çektiren Kürşat Çetin takipçilerine o günleri adeta yeniden yaşatıyor.

 

 

Aile Şerefi – Kemerburgaz

Davaro – Boğazköy

Yedi Bela Hüsnü – Kemerburgaz

Şark Bülbülü – Kemerburgaz

Yedi Bela Hüsnü – Kemerburgaz

Baba Bizi Eversene

Süt Kardeşler – Yeşilköy

Sakar Şakir – Kemerburgaz

Emel Müftüoğlu – Hovarda

Süpermen Dönüyor

Av Mevsimi – Göktürk

1 Yorum

  1. Adil

    Eylül 03, 2018 Pazartesi 03:00

    Guzel

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.