Sosyal Medya

MEDYA

Finale doğru tüm düğümler çözülüyor!

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümde Vedat'a hapis yolu göründü!

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm ile yine izleyenleri ekranlara kilitledi.
 
ATV`nin reyting rekorları kıran en duygulu ve en sürükleyici karadeniz dizisi olan Sen Anlat Karadeniz`de yine nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı, dizinin bu akşam ekranlara gelen bölümünün ardından merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz'in dün akşamki bölümünde Vedat, Yiğit'i annesini hapse attırma tehditiyle kandırdı. Annesinin hapse girmesini istemeyen Yiğit mahkemede, babasıyla yaşamak istediğini söyledi. Böylece Yiğit'in velayeti Vedat'a verildi. 
 
 
Yiğit ile Nefes'in veda sahnesinde duygusal anlar yaşandı. Bu gelişmelerin üstüne Tahir, Vedat ile ilgili elindeki en büyük kozla polise gitti.
 
 
Tahir, Vedat'ın itiraf videosunu polise teslim etti. İşte Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti ve yeni ölüm fragmanına dair detaylar.
 
 
Sen Anlat Karadeniz 19. Bölüm özeti
 
Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. 
 
 
Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.
 
 
Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.