Sosyal Medya

HAYAT

İşin rengi değişmeye başladı...çocuk benden!

HALE Soygazi, çocuğu olduğunu öne süren Murat Şar ve onu televizyon programına çıkaran Seda Sayan hakkında konuştu.
 
Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen ünlü oyuncu, konuyu yargıya taşıdığını söyledi: “Dava açıldı, duruşma gününü bekliyoruz. DNA testine mahkeme karar verir, biz de bunun için dava açtık. Ben o şahsın bu iddiasının altında maddiyat yattığını düşünüyorum. Psikolojik bir bozukluk da olabilir onda. Ben çocuk doğurmadım. Bunun bilimsel olarak kanıtlaması çok kolay.” Soygazi, Sayan’ın kendisinden özür dileyip dilemediği sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Beni aramasını falan istemem. O programdan kimseyle konuşmam. Mahkemeden sonra özür dileyecekler zaten.”
 
 
Olayın geçmişi şöyle:
Seda Sayan ve partneri Uğur Arslan’ın Artık Susma adlı programlarında ortaya inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre henüz 1 günlükken evlatlık verilen Edremitli Murat Şar’ın annesi Yeşilçam’ın dev isimlerinden biri. Bu kişilerin arasında Nebahat Çehre, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve Hale Soygazi’nin ismi geçiyor. Seda Sayan’la Uğur Aslan’ın birlikte sunduğu programda bir dayanak olmamasına karşın günlerce bu mevzu tartışıldı. Karşıt taraf büyük itham altında bırakıldı. Peki gerçekten Hale Soygazi çocuğunu evlatlık verdi mi? Seda Sayan’la Uğur Aslan’ın dile getirdiği bu iddiaların doğruluk payı var mı? Hale Soygazi kimdir, kaç yaşındadır, kaç çocuğu var?
 
Seda Sayan ile Uğur Arslan‘ın birlikte sundukları ‘Artık Susma’ programı ortaya büyük bir iddia attı. İddiaya göre henüz bir günlükken evlatlık verilen Edremitli Murat Şar’ın annesi Yeşilçam’ın dev isimlerinden biri. Murat Şar’ın annesi olabilecek kişiler olarak da gösterilen Yeşilçam sanatçıları şu isimler: Hülya Koçyiğit, Nebahat Çehre, Türkan Şoray, Hale Soygazi, Filiz Akın. Karşıt taraf büyük itham altında bırakıldı. Peki gerçekten Hale Soygazi çocuğunu evlatlık verdi mi? Seda Sayan’la Uğur Aslan’ın dile getirdiği bu iddiaların doğruluk payı var mı? Hale Soygazi kimdir, kaç yaşındadır, kaç çocuğu var?
 
SAATLERCE TARTIŞILDI
 
Bu mevzu programda 3 gündür saatlerce tartışıldı ve bir dayanak olmamasına rağmen gündeme gelmeye devam ederek Yeşilçam sanatçılarını zan altında bıraktı.

2 Yorum

  1. asri

    Kasım 30, 2017 Perşembe 19:35

    işniz gücünüz dümen.yalancılar üçkağıtçılar memleketi

  2. recep uğur elekçi

    Kasım 24, 2017 Cuma 08:49

    haber başlığı ile verilen haberin alakası yok. nerde çocuk benden olabilir diyor

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.