Sosyal Medya

CHP

Mehmet Bekaroğlu anket sonucu paylaştı

CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu, bir anket paylaşarak partilerin ve cumhurbaşkanı adaylarının oy oranlarını açıkladı. Bekaroğlu bu anketi "Kimse kızmasın" diyerek duyurdu.

Ankette, birçok araştırma şirketine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve AK Parti'nin oyları en az yüzde 5 oranında daha düşük.
 
DEMİRTAŞ AKŞENER'İ GEÇİYOR
 
Ankete göre Meral Akşener cumhurbaşkanı adayı olarak yalnızca yüzde 8.2 oy alırken HDP'nin adayı Selahattin Demirtaş yüzde 10.7 oy alıyor. Bu oy oranı Akşener'in beklentisinin çok altında.
 
SAADET PARTİSİ VE KARAMOLLAOĞLU'NUN DURUMU
 
Saadet Partisi yüzde 4.4 oy alırken Karamollaoğlu diğer anketlerdeki gibi yüzde 1-2 bandında değil, yüzde 3'ün üzerinde görünüyor.
 
Ankete göre cumhurbaşkanı adaylarının oy oranları şöyle:
 
Recep Tayyip Erdoğan: Yüzde 45.6
 
Muharrem İnce: Yüzde 32.2
 
Selahattin Demirtaş: Yüzde 10.7
 
Meral Akşener: Yüzde 8.2
 
Temel Karamollaoğlu: Yüzde 3.1
 
Doğu Perinçek: Yüzde 0.2
 
 

2 Yorum

  1. vatansever

    Haziran 12, 2018 Salı 23:09

    Vay vay eski refahlıya bir bakın ne hallere düşmüş.güya akıl doktoru.Senin bu anketin ancak şeytanın meclisinde konuşulur.Unutma 25 haziran sabahı 55.60 görürsen toplum içine nasıl çıkacaksın.Milletimiz her şeyin farkında yıkım ekibine oy vermez.Bu hdp pkk nın uzantısıdeğilmi nasılda onlardan medet umuyorsunuz yazık vallahi yazık sizin gibilere.

  2. ÖZTEKİN

    Haziran 12, 2018 Salı 11:27

    İnşallah akp kendi getirdiği sistemin kurbanı olmaz. Yahu önceki sistem neyinize yetmiyordu. Ama işte insanoğlundaki bu dünya hırsı bitmez ki.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.