Sosyal Medya

MAGAZİN

Murat Başoğlu'nun eski karısının avukatı açıkladı!

Boşanmalarına rağmen eski eşi Murat Başoğlu ile birlikte olmaya devam ettiği iddia edilen Hande Bermek'in avukatı konuştu.

Yaşadığı skandal ilişkiyle gündeme gelen Murat Başoğlu ile eski eşi Hande Bermek'in ‘Formalite icabı boşandılar' iddiasına avukat Aslı Hatemi'den yanıt geldi. İkili arasında yaşananların haberlere yansıdığı gibi bir durum oluşturmadığını söyleyen Hatemi, Başoğlu ve Bermek’in sanıldığı gibi kağıt üzerinde bir boşanma gerçekleştirmediğini şu sözlerle anlattı: “Boşanır boşanmaz evleri ayırdılar. Hande Bermek başına gelenler karşısında şokta, tarifsiz bir acı içinde. Murat Başoğlu eski eşinin evine çocuğuyla vakit geçirmek için gidiyor.

 

Oğullarının her türlü menfaati ve sağlığı için bir araya gelmeye devam edecekler. Bunun yanı sıra Murat Başoğlu'nun boşanmaya müteakip protokol gereği yerine getirmesi gereken hukuki işlemleri devam ediyor. İstanbul'daki evin tapusunu ve arabanın ruhsatını eski eşine devredecek. Yaşanan süreç Hande Bermek için hiç de kolay değil. Henüz yaşadığı travmayı üzerinden atamadı. Başına gelenlere hala inanamıyor, şokta. Tarifsiz bir acı içerisinde. Bu süreçte tüm kamuoyundan anlayış bekliyoruz.”

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.