Sosyal Medya

Ç.RİZESPOR

MÜSİAD, ÇAYKUR Rizespoar’a Başarılar Diledi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Recep Taylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ÇAYKUR Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı’yı ziyaret etti. 
 
Rizespor tesislerinde gerçekleşen ve Rizespor Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazırda bulunduğu ziyaret programında MÜSİAD Başkanı Recep Taylan, “Futbol’un Rize ekonomisine, tanıtımına ve sosyal hayatına katkısını önemsiyor ve bu bilinçle Rize’nin en önemli markası olan ÇAYKUR Rizespor’u MÜSİAD olarak, üyelerimizle birlikte gerek türbinlerde gerekse çeşitli platformlarda görev alarak elimizden geldiğince destekliyoruz. Bu sezonda ÇAYKUR Rizespor’un süper lige çıkacağına inanıyor ve göreve yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.” dedi.
 
Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı ise;
 
“Şehrimizin ortak paydası, ortak değeri olan Rizespor’umuzu teknik ekibi ile oyuncuları ile taraftarı ile  ve MÜSİAD gibi şehrimizin önemli kurumlarının da desteği ile daha üst yerlere ulaşması için bizler de yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.