Sosyal Medya

HAYAT

’Oğlunun arkadaşıyım’ dedi sonrası vahşet!

’Oğlunun arkadaşıyım’ dedi sonrası vahşet!

Denizli’nin Çal ilçesinde bir şahıs, ’oğlunun arkadaşıyım’ diye çaldığı kapıyı açan 74 yaşındaki Ümmü Coşdan’ın elini ve kolunu koli bandıyla bağlayarak tanınmaz hale getirdi..
 
Kimliği henüz belirlenmeyen bir kişi evde tek başına yaşayan 74 yaşındaki 5 çocuk annesi, 17 torunu olan Ümmü Coşdan’ın kapısını çalarak, ‘senin oğullarının arkadaşıyım’ diyerek önce su istedi. Kadın, su verdikten sonra kimliği belirsiz kişi, etrafı kontrol etmek amacıyla aşağı ve yukarıya çıktı. Şahıs ikinci sefer su isteyince, 74 yaşındaki kadın içerideki su şişesini alarak kapıya getirmek istedi. Gaspçı o sırada, yanındaki spreyi yaşlı kadının yüzüne sıktı daha sonra kadının yüzüne vurarak, feci şekilde darp etti.
 
Yaşlı kadın, gaspçıdan kurtulmak için parmaklarını ısırdı. İki parmağı ısırılan gaspçı, yaşlı kadının boynundaki beşi bir yerde denilen altın kolyesini çalarak evin arkasındaki odanın penceresinden kaçtı.
 
Darp edilerek, gasp edilen kadın, mutfaktaki ekmek bıçağını alıp, elindeki ve kolundaki bandı keserek muhtara haber verdi. Muhtarın haber vermesi üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi.
 
Yaşlı kadın önce Çal Devlet Hastanesi daha sonra Denizli Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yırtılan dudağına 15 dikiş atılan kadın daha sonra taburcu edildi.
 
Ümmü Coşdan’ın oğlu Himmet Coşdan, “Benim ailem rahatsızdı, Denizli’de hastaneye gittim, olayı orada duydum. Üzüldüm, hakikaten annem kötü olmuş. Böyle insanların yeri Türkiye Cumhuriyetinde yok. Benim anam yaklaşık 80 yaşında, benim anam dişinden tırnağından arttırmış, 5’i birlik bir altın boynuna takmış. Bunu aldın, 80 yaşındaki kadına el kalkarsa, benim başka diyeceğimi bir şey yok.” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.