Sosyal Medya

HAYAT

Oyuncu Bahar Öztan yeniden ameliyat masasına yattı

Uzun süre kanser tedavisi gören Bahar Öztan, hastalığının nüksetmesi üzerine yeniden ameliyat masasına yattı.

Yeşilçam’ın ünlü ismi, yumurtalık kanseri nedeniyle dün bir operasyon geçirdi. Doktoru, operasyonun başarılı geçtiğini, oyuncunun durumunun iyi olduğunu söyledi.
 
'DUALARINIZI ESİRGEMEYİN'
 
Bahar Öztan ameliyat olmadan önce Instagram hesabından şu sözleri paylaşmıştı:
 
"Yarın olacağım ameliyat için tüm hazırlıklar yapıldı. Allah’ın izniyle sabahın ilk saatlerinde ameliyatta olacağım. Tüm sevdiklerim, sevenlerim, arkadaşlarım, dostlarım, dualarınızı esirgemeyin. Rabbimin izniyle her şey güzel geçecek. Prof Dr. Bilgi Baca, sonsuz güveniyorum, hepinizi çok seviyorum, kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Hayırlı geceler diliyorum."
 
13 EKİM'DE AMELİYAT OLMUŞTU
 
Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle 13 Ekim'de 11 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı.
 
(Posta)

2 Yorum

  1. leyla

    Mayıs 04, 2018 Cuma 16:41

    çok hanım çok naif gamzeli sanatçımıza ..içinde bulunduğumuz üç ayların hürmetine allahtan şifalar dilerim.yüzünün güzelliği yüreğine işlemiş inşallah bunuda atlatırsın seni çok seviyoruz allaha emanet ol

  2. SUZAN

    Nisan 18, 2018 Çarşamba 10:30

    BEĞENDİĞİM GÜZEL YÜZLÜ SANATÇI. FİLİMLERİNİ ZEVKLE İZLEDİĞİM BAHAR HANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUR. ALLH SIHHAT VERSİN.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.