Sosyal Medya

HAYAT

Uşşak Cemaati lideri Nurullah: Elimi öpen cennete gidecek, onun için...

Uşşaki Cemaati lideri Fatih Nurullah bir vaazında, elini öpenin cennete gideceğini iddia eden sözler sarfetti.

Cemaate ağlamaklı bir ses tonu ile manevi bir uyarı aldığını söyleyen Nurullah, "Ben elimi öptürmeye meraklı değildim ama manevi bir uyarı aldım, bana dendi ki: 'Niye elini öptürmüyorsun? Elini öpen cennete gidiyor!' Ben de otuz elim kırk elim olsa bile Ümmeti Muhammed'e uzatıyorum işte, var mı diyeceğiniz?" dedi. Bu sırada cemaatin ağladığı, haykırdığı duyuldu...

Uşşaki cemaati lideri Fatih Nurullah, takipçilerine verdiği vaazda neden el öptürdüğünü anlattı. Biat eden müritlere el öptürmesinin kendisine tebliğ edildiğini ima eden Fatih Nurullah'ın bu görüntüleri tepki topladı.
 
"MANEVİ BİR UYARI ALDIM"
Neden elini öptürdüğünü ağlayarak anlatan Fatih Nurullah "Ben elimi öptürmeye meraklı değildim ama manevi bir uyarı aldım, bana dendi ki: 'Niye elini öptürmüyorsun? Elini öpen cennete gidiyor!' (Ağlamalar, haykırışlar...) Ben de otuz elim kırk elim olsa bile Ümmeti Muhammed'e uzatıyorum işte, var mı diyeceğiniz?" diyor.
 
İşte o görüntüler:

2 Yorum

  1. vatansever

    Şubat 23, 2018 Cuma 20:51

    Ha bunlar varya din ticanisi.Cenneti senmi veriyorsun Allahmı.Bunlar gibi din tacirlerine inananların vay haline.Fetöde böyle ağlıyordu sonrası ne oldu.Aman kardeşler bunlara kanmayın.ibadet saygı yanlızca bir olan Allaha yapılır.

  2. murat

    Şubat 20, 2018 Salı 09:31

    bunlar dının yalancısıdırrr .....

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.