Sosyal Medya

RİZE

Yazıcı: Rizeli Vefalıdır Gerekeni Yapar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, “Rizeli vefalıdır. Rizeli kim iş yapar, kimim vizyonu var bunu görür. Tercihlerini de buna göre 24 Haziran’da kullanacaktır.” dedi.

Yazıcı, Rize’nin Ardeşen ilçesinde Sanayi Ticaret Odasını, Muhtarlar Derneğini ziyaret etti, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından TRT Haber’in canlı yayın programına katılan Yazıcı burada gündeme ve seçime ilişkin konularda açıklamalarda bulundu.
 
Yazıcı, “Bütün dünya 24 Haziran seçimlerinde genelde Türkiye’nin bütünü ve özelde Rize’yi takip ediyor. Cumhurbaşkanı Rizeli ve önemli siyasetçilerin yetiştiği bir yer. Rizeli bunun bilincindedir. Rizeli vefalıdır. Rizeli kim iş yapar, kimim vizyonu var bunu görür. 16 yıldır da Türkiye’ye ve Rize sağladığımız kazanım ve destekleri , gerçekleştirdiğimiz projeleri görüyor ve önemsiyor.” dedi.
 
 
Yazıcı, “Vatandaşlarımızla istişare içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz birlikte AK Parti olduk. Projeleri birlikte yaptık. Vatandaşlarımız bunları görüyor, tercihlerini de buna göre 24 Haziran’da kullanacaktır.” diye konuştu.
 
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.